Vainotiškiuose atnaujino asfalto dangą

 Vainotiškiuose atnaujino asfalto dangą

Dalis šios gatvės buvo labai susidėvėjusi, ja važiuoti automobiliams ar sunkiasvorei technikai buvo labai sudėtinga./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone tęsiami kelių su asfalto danga atnaujinimo darbai. Šį kartą naujo asfalto sulaukė Dotnuvos seniūnijos Vainotiškių kaimo Žemaičių gatvė. Dalis šios gatvės buvo labai susidėvėjusi, ja važiuoti automobiliams ar sunkiasvorei technikai buvo labai sudėtinga.

Nudžiugino gyventojus

Vainotiškių kaime apsilankęs Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis nudžiugino vietos gyventojus, kad į jų prašymus buvo atsižvelgta ir Žemaičių gatvėje bus naujas asfaltas.

„Gatvės danga buvo tikrai nekokia – labai prastos būklės. Todėl ir buvo nuspręsta gatvę atnaujinti. Manau, kad ir ateityje nesustosime, yra dar tų prastos būklės gatvių, todėl darbai vyks ir ateityje“, – kalbėjo V. Tamulis.

Žemaičių gatvė Vainotiškiuose yra išties nemenko pravažumo gatvė. Ja keliauja tiek vietos gyventojai, tiek ūkininkai ar verslo įmonių darbuotojai.

Aut. past.

Didelis eismas

Žemaičių gatvė Vainotiškiuose yra išties nemenko pravažumo. Ja keliauja tiek vietos gyventojai, tiek šioje gatvėje įsikūrę ūkininkai ar verslo įmonių darbuotojai, todėl buvo nutarta ne lopyti gatvės duobes, o lieti ištisinį asfaltą, gatvę atnaujinti.

Kėdainių rajono savivaldybė iš Kelių priežiūros ir plėtros programos šios gatvės dangos atnaujinimui skyrė 32 tūkst. eurų, už kuriuos buvo išasfaltuotas 1 935 m2 plotas.

Nori užbaigto takelio

Ko gero, vienas iš didžiausių Vainotiškių gyventojų norų yra turėti vientisą taką Jaunimo gatvėje. Dabar šis takas susideda iš dviejų dalių, o atkarpoje, kuri veda per užtvanką, tako nėra, tad pėstieji priversti kaimą pasiekti važiuojamąja kelio dalimi.

V. Tamulis sakė gyventojams, kad ir ši bėda yra neužmiršta bei bus siekiama ją išspręsti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video