Vaikų žaidimų aikštelėje pastatė suoliuką ir šiukšliadėžę

 Vaikų žaidimų aikštelėje pastatė suoliuką ir šiukšliadėžę

Vaikų žaidimų aikštelėje pastatytas suoliukas ir šiukšliadėžė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono seniūnijų seniūnams nėra didelių ar mažų darbų, nėra didelių ar mažų bėdų. Štai neseniai buvo išspręsta Vainotiškių kaimo gyventojų problema – įrengtoje vaikų žaidimų aikštelėje buvo pastatytas suoliukas ir šiukšliadėžė. Už šį darbą vainotiškiečiai dėkingi Dotnuvos seniūnijai.

Pasiekė net merą

Vainotiškiečiai labai džiaugėsi šio kaimo Ežero gatvėje įrengta vaikų  žaidimų aikštele. Aplink daugiabučiai namai, gyvena daug vaikų, tad aikštelėje jie žaidžia nuolat.

Tačiau aktyvios mamytės pasigedo kelių dalykų – suoliuko, kuris reikalingas joms prisėsti prižiūrint žaidžiančius vaikus, ir šiukšliadėžės, į kurią būtų galima išmesti šiukšles.

Šis vainotiškiečių prašymas, nors atrodo ir labai kuklus, pasiekė ne tik vietos valdininkus, bet ir Kėdainių rajono savivaldybę bei jos vadovus.

Seniūnija aikštelėje prie daugiabučių namų sumontavo suoliuką, šalia jo pastatė šiukšliadėžę./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Norus patenkino

Netrukus seniūnija prie daugiabučių namų esančioje aikštelėje sumontavo suoliuką, šalia jo pastatė šiukšliadėžę.

Iškart buvo matyti ir rezultatas – aikštelė tapo daug tvarkingesnė, o ant suoliuko neretai prisėda ir tėvai, ir vaikai, ir seneliai.  

Naujasis Dotnuvos seniūnas Modestas Tvaravičius sakė, kad seniūnija nuolat stengiasi atsižvelgti į gyventojų pastabas, prašymus.

Aut. past.

Prašymų nemažai

Naujasis Dotnuvos seniūnas Modestas Tvaravičius sakė, kad seniūnija nuolat stengiasi atsižvengti į gyventojų pastabas, prašymus.

„Seniūnijoje darbų tikrai nemažai. Smagu, kad gyventojai džiaugiasi suoleliu ir šiukšliadėže. Planuojame ir daugiau gražių darbų.

Gyventojai į seniūniją skambina gana dažnai.

Dabar pagrindinis mūsų darbas yra žolės pjovimas, tad nenuostabu, kad atsiranda ir nepatenkintų, kad tai vienoje, tai kitoje vietoje nespėjame laiku nupjauti.

Bet mes stengiamės, dirbame pagal galimybes ir prašome gyventojų supratimo. Norime, kad seniūnijos žalieji plotai būtų gražūs ir tvarkingi“, – pažymėjo M. Tvaravičius.

2 Komentarai

  • Ačiū už suoliuką. Bet vaikai nusipelnė nesulužusios aikštelės, nenusilupusios.sena ir nesaugi vieta jau ten. Tuo tarpu įvažiavus į Kėdainius stovi nenaudojama žaidimų aikštelė.

  • Teko svečiuotis svečiuose šioje gatvėje ir su vaikais pasibūti šioje vadinamojoje vaikų žaidimų aikštelėje… Gaila, kad kaimo vaikai nusipelnė tik smėlio dežės ir suoliuko naujo. Tikrai supynės, čiuožykla nėra saugios, nudryskę, lenta laipojimo sulužusi. O kur pritaikyta mažiesiems vaikučiams pramogos? Tiek daug aplink gyvena vaikų o argi sunku atnaujinti iš pagrindų žaidimų aikštelę? Kituose kaimuose 5 namai, o aikšteles naujut naujutėlės….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video