Vaikų pramogos vos nesibaigė nelaime: tėvai – perspėkite vaikus

 Vaikų pramogos vos nesibaigė nelaime: tėvai – perspėkite vaikus

Penktadienį vaikų pramogos ant šalia miesto parko užtvankos esančių kaliukų vos nesibaigė skaudžia nelaime – vaikas su rogutėmis nučiuožė į ledinį Dotnuvėlės upelio vandenį, jį puolė gelbėti tėvas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Nuo kalniuko vaikas nučiuožė į Dotnuvėlės upelį – tėvas vaiką išgelbėjo

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienį vaikų pramogos ant šalia miesto parko užtvankos esančių kalniukų vos nesibaigė skaudžia nelaime – vaikas su rogutėmis nučiuožė į ledinį Dotnuvėlės upelio vandenį, jį puolė gelbėti tėvas. Laimei, šį kartą viskas baigėsi gerai, bet sunerimę tėvai prašo rajono savivaldybės spręsti šią problemą. Jie taip pat perspėja ir kitus tėvus – miesto parko prieigose pramogaukite atsakingai.

Perspėja tėvus

Įvykio liudininku tapo kraštietis Ramūnas Mejeris, kuris ir kreipėsi į Kėdainių rajono savivaldybę.

„Bėda yra kalniukas prie Dotnuvėlės upelio, kur čiuožinėja daug vaikų. Prie mano akių jau antrą kartą vaikas patenka į pavojų.

Šiandien buvo milimetrai iki nelaimės. Mažas, 2–3 metų vaikas, leidosi nuo kalniuko. Rogėms pasisukus metėsi į upelio pusę. Ten dar šlaitukas toks ir jis nučiuožė tiesiai į vandenį.

R. Mejeris nusprendė netylėti ir viešinti šią problemą. Jis parašė laišką Kėdainių rajono savivaldybei ir prašo spręsti šią problemą.

Aut. past.

Laimei, vaikas upelio vagos nepasiekė. Bet vanduo dabar pakilęs, tai jis įkrito į vandenį. Tėvas, stovėjęs ant viršaus, kūlversčiais vertėsi gelbėti vaiko.

Laimė, viskas baigėsi gerai. Aišku – abudu šlapi. Niekas nespėjo nieko net paklausti. Bėgo su vaiku greitai į mašiną ir išvyko. Žmonių buvo daug: ir suaugusių, ir vaikų. Visi tikrai supanikavo“, – pasakojo R. Mejeris.

Kreipėsi į savivaldybę

R. Mejeris nusprendė netylėti ir viešinti šią problemą. Jis parašė laišką Kėdainių rajono savivaldybei ir prašo spręsti šią problemą.

„Manau, kad yra problema. Į savivaldybės puslapį parašiau šiandien iškart po įvykio. Atsakymo negavau. Buvo po 16 valandos. Gal jau niekas nebedirbo. Gal ši bėda šiemet nebebus aktuali – gal sniego nebebus. Bet ateityje būtina išspręsti.

Bėda, kad miesto parke yra pavojinga vaikams nuo kalniuko čiuožinėti. Prieš šventes mačiau, kaip ten pat vaikas nučiuožė, bet tuo metu vandens nebuvo. Viskas įvyksta rogėms pasisukus į šoną. Iki tragedijos čia tik vienas žingsnis“, – įspėjo neabejingas kraštietis.

4 Komentarai

  • Prie kiekvieno vaiko po savivaldybės darbuotoją ar policininką…

  • Teisybe, lygiai tas pats buvo ir pries 2 sav., tik vanduo nebuvo pakiles, vienas tevas taip pat kulversciais bego gaudyt. Saunuolis, kad pranesete. Butinai reikia spresti problema, manau reikia kazkokiu bortu, atitvaru.

  • Vaiką jau nešė srovė. Nedaug truko butų nusknedęs. Jau kiti griebe telefona kveisti gelbetoju

  • O kitur kalniuko nėra? Rinkites vietą kur yra saugu čiuožti ir ne į upę.. mes tėvai turim rūpintis vaikų. Kitą kartą pasirinkite kultūrinės kalną ir rogutės į gatvės pusę pasukit bus irgi protingas sprendimas…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video