Individualią veiklą vykdžiusius asmenis ragina deklaruoti pajamas

 Individualią veiklą vykdžiusius asmenis ragina deklaruoti pajamas

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) primena, kad iki gegužės 2 dienos deklaracijas privalo pateikti gyventojai, pernai vykdę individualią veiklą. Deklaruoti pajamas jie turi net jei 2016 metais ir negavo pajamų.

„Kėdainių rajono savivaldybėje yra apie 2,4 tūkst. pernai individualią veiklą vykdžiusių gyventojų. Kol kas pernykštes pajamas deklaravo 35 proc. individualią veiklą pagal pažymą arba įsigijus verslo liudijimą praėjusiais metais vykdžiusių asmenų“, – pasakoja Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, ragindama smulkiuosius verslininkus nelaukti paskutinių dienų, o pajamas deklaruoti jau dabar.

[quote author=“Aut. past.“]201,3 tūkst. – tiek Lietuvos gyventojų, pernai vykdžiusių individualią veiklą, turi pateikti deklaracijas,134,5 tūkst. – tiek jų dar nedeklaravo pajamų.[/quote]

Greičiausias ir patogiausias būdas pateikti deklaraciją – Elektroninio deklaravimo sistemoje. Kad būtų lengviau deklaruoti savarankiškai, VMI puslapyje pateikiama aktuali informacija deklaravimo klausimais, kur gyventojai ras ir e. seminarų įrašus, paaiškinančius, kaip deklaruoti pajamas, gautas iš individualios veiklos.

VMI primena, kad visą informaciją mokesčių klausimais gyventojai ir įmonės gali gauti paskambinę trumpuoju Mokesčių informacijos centro telefonu 1882 ar apsilankę VMI interneto svetainėje www.vmi.lt.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video