Vaikai kūrė prakartėles

 Vaikai kūrė prakartėles

Pirmiausia savo ugdymo įstaigos bendruomenės kūrybinių darbų parodą ,,Betliejaus stebuklas“ aplankė vyriausi lopšelio-darželio ugdytiniai – paruošiamosios „Obuoliukų“ grupės vaikai“ ir jų priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Daiva Česaitė./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyrių sušildė lopšelio-darželio „Vyturėlis“ pedagogų, ugdytinių ir jų tėvelių kūrybinių darbų paroda „Betliejaus stebuklas“.

Fantazija ir kūrybiškumas

Parodos organizatorės ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytojos Vilma Marušauskienė ir Laima Ivaškevičienė bei ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dovilė Baltrušė.

Ekspozicijoje pristatomos prakartėlės, kurias, pasitelkus fantaziją ir kūrybiškumą, vaikai kartu su savo tėveliais, seneliais ir pedagogėmis kūrė iš pačių įvairiausių medžiagų: popieriaus, medienos, plastiko, audinio, kūrybinio proceso metu taip pat panaudojo įvairią gamtinę medžiagą.

Džiaugiuosi kūrybingais vaikais, išmonės nestokojančiais tėveliais ir, žinoma, ugdymo įstaigos kolektyvu, kuriam taip pat niekada nepritrūksta genialumo, fantazijos ir kūrybiškumo“.

K. Sinkevičienė

Rezultatai nustebino

Kėdainių lopšelio-darželio „Vyturėlis“ direktorė Kristina Sinkevičienė pasidžiaugia, jog dar laukiant didžiųjų metų švenčių ugdymo įstaigoje veiklos netrūko, o darbo rezultatai nustebino visus.

„Buvo sukurta daug gražių, unikalių rankų darbo prakartėlių. Be galo džiaugiuosi kūrybingais vaikais, išmonės nestokojančiais tėveliais ir, žinoma, ugdymo įstaigos kolektyvo pedagogėmis, kurioms taip pat niekada nepritrūksta genialumo, fantazijos ir kūrybiškumo.

Tik dirbant visiems kartu galima pajusti bendros kūrybos džiaugsmą, įgyvendinti užsibrėžtus tikslus ir pasiekti tokių sėkmingų rezultatų, kurie šiandien džiugina ne tik mūsų, bet ir bibliotekos lankytojų širdis“, – parodos autorių kūrybingumu ir prasmingu bendradarbiavimu pasidžiaugia K. Sinkevičienė.

Ugdytinių darbeliai Vaikų ir jaunimo skyriaus lankytojus džiugins visą šventinį laikotarpį iki pat sausio 17 dienos.

Apsilankė bibliotekoje

Pirmiausia savo ugdymo įstaigos bendruomenės kūrybinių darbų parodą ,,Betliejaus stebuklas“ aplankė vyriausi lopšelio-darželio ugdytiniai – paruošiamosios „Obuoliukų“ grupės vaikai“ ir jų priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Daiva Česaitė.

Mažieji lankytojai taip pat apžiūrėjo Kalėdų Senelio rezidenciją, vartė knygas, klausėsi pasakos apie bjaurųjį ančiuką, susipažino su knygų išdavimo-grąžinimo aparatu, žaidė žaislotekoje.

Užsiregistravusiems bibliotekoje paruošiamukams tądien buvo įteikti skaitytojo pažymėjimai, kuriais visi labai džiaugėsi ir pažadėjo tapti nuolatiniais bibliotekos lankytojais.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video