Už gerą – geru: telefoną radusiam ir grąžinusiam 9-mečiui – tortas dovanų

 Už gerą – geru: telefoną radusiam ir grąžinusiam 9-mečiui – tortas dovanų

Kėdainių rajono Šėtos miestelyje gyvenantis devynmetis Dominykas Kostrovickas, eidamas namo iš močiutės, rado telefoną, nepasimetė, pats susitarė, kaip jį grąžinti savininkui./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Už gerą visuomet bus atlyginta geru. Tuo galėjo įsitikinti Kėdainių rajono Šėtos miestelyje gyvenantis devynmetis Dominykas Kostrovickas. Berniukas, eidamas namo iš močiutės, birželio 12 dieną apie 17 valandą rado telefoną, nepasimetė, susitarė, kaip jį grąžinti savininkui. Ir už gerą darbą neliko be dovanų – gavo ne tik skanių ledų, bet ir visą tortą.

Prasminga istorija

Berniuko mama Ingrida Kardelytė „Rinkos aikštės“ žurnalistui papasakojo, kad jos vaikas, eidamas namo iš močiutės, Šėtoje prie užtvankos rado telefoną.

Kaip paaiškėjo vėliau, jį pametė jaunas vyrukas vardu Deivydas. Jam ten besidarbuojant, pjaunant žolę, matyt, telefonas iškrito.

„Kai Dominykas rado, jau to telefono buvo pasigesta. Sūnus sugalvojo, kad reikia paskambint kokiu numeriu, bet telefonas buvo su užraktu.

Tai jis palaukė, kol kažkas paskambins ir atsiliepęs pasakė, kad rado telefoną, savo vardą ir amžių. Ir kad nežino, kam jį galėtų grąžinti“, – pasakojo besišypsanti geradario berniuko mama Ingrida.

Dominykas rado pamestą telefoną ir, niekam nieko nesakęs, surado jo savininką ir jam grąžino!

Aut. past.

Grąžino savininkui

Dominykas susitarė, kad palauks savininko pas močiutę, gyvenančią šalia. Atvažiavęs telefono savininkas atsidėkojo vaikui, nupirko ledų. Bet tuo viskas nesibaigė.

Kitą dieną telefono savininko teta, sužinojusi apie Dominyko poelgį, nupirko berniukui tortą. Vaikas buvo labai patenkintas.

„Geras – geru. Dominykai, didžiuojuosi tavim! Domytis rado pamestą telefoną ir, niekam nieko nesakęs, surado jo savininką, grąžino jam telefoną!

Ir kokio nuostabaus grožio tortą gavo!

Gera žinoti, kad auga sąžiningas, doras pilietis! O telefono savininkui tariu didelį ačiū už įvertintą vaiko poelgį ir už visai dienai dovanotą šypseną jo veide!“ – dėkojo berniuko mama I. Kardelytė.

1 Komentaras

  • Šaunuolis DOMINYKAS, sėkmės tau visame kame, auk sąžiningas ir doras.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video