Ugniagesiai savaitgalį nesulaukė nė vieno pagalbos skambučio

 Ugniagesiai savaitgalį nesulaukė nė vieno pagalbos skambučio

Kėdainiuose praėjęs savaitgalis buvo ramus – ugniagesiai nesulaukė nė vieno pranešimo dėl vėtros padarinių šalinimo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Savaitgalį dalyje Lietuvos siautusi vėtra pridarė nemažai žalos – į krantus išsiliejo upės, virto medžiai, dingo elektra. Tačiau Kėdainiuose praėjęs savaitgalis buvo ramus – ugniagesiai nesulaukė nė vieno pranešimo dėl vėtros padarinių šalinimo. Tiesa, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas kraštiečius dėl galimo pavojaus įspėjo iš anksto.

Iškvietimų nebuvo

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdyba „Rinkos aikštę“ informavo, jog praėjusį savaitgalį Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai ne tik nevyko šalinti vėtros padarinių, bet ir nesulaukė absoliučiai nė vieno pagalbos prašymo.

Tokių ramių savaitgalių kaip šis išties būna labai retai. Retas atvejis, kai ugniagesiams dvi paras iš eilės netenka atlikti jokių gelbėjimo darbų.

Tiek Kėdainių miesto, tiek kaimiškosios seniūnijos šiuo metu darbo turi į valias, mat dar tvarkomi per praėjusią vėtrą išversti medžiai.

Aut. past.

Darbo į valias

Tai, kad ugniagesiai nešalino ant kelių užvirtusių medžių, dar nereiškia, kad jie nevirto.

Gali būti, kad medžiai virto parkuose, kiemuose, ten, kur gaisrininkų pagalbos nereikėjo. Čia medžius kaip visada šalina vietos seniūnijų darbuotojai.

Beje, tiek Kėdainių miesto, tiek kaimiškosios seniūnijos šiuo metu darbo turi į valias, mat dar tvarkomi per praėjusią vėtrą išversti medžiai.

Perspėjo gyventojus

Tiesa, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, užbėgdamas galimoms nelaimėms už akių, kraštiečius dėl galimo pavojaus įspėjo iš anksto.

Kėdainiečiams buvo išsiųstos trumposios žinutės, kad šie pasirūpintų savo turto ir gyvybės saugumu, be reikalo neitų į lauką.

1 Komentaras

  • Kaip čia taip?Visoj Lietuvoj tiek pridaužė,priklausė,išgriovė,nuplovė,oKėdainiuose 0.Kėdainiai-ašara Dievo akyje.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video