UAB „Vikeda“ – prestižinių verslo apdovanojimų „Metų gazelė 2016“ nominacija

 UAB „Vikeda“ – prestižinių verslo apdovanojimų „Metų gazelė 2016“ nominacija

Gardžiuosius ir net išrankiausiųjų skoniui įtinkančius DADU ledus gaminanti  bendrovė „Vikeda“ ir toliau sėkmingai vysto savo veiklą, kasmet pradžiugindama naujais pasiekimais bei rezultatais. Prestižiniame dienraščio „Verslo žinios“ organizuojamame smulkiojo ir vidutinio verslo konkurse „Metų gazelė 2016“ valgomuosius ledus gaminanti įmonė pateko į nominantų sąrašą bei buvo įvardyta kaip viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

Į sparčiausiai 2016-aisiais augusių įmonių titulą šiemet pretendavo 4 tūkstančiai smulkaus ir vidutinio verslo bendrovių.

[quote author=“A. Gauronskis“]Nominacija tik dar kartą patvirtina, kad judame teisinga kryptimi – ilgalaikė įmonės strategija teisinga.[/quote]

Augimas, pelningumas, stabilūs darbuotojų atlyginimai, skaidrumas, socialinė atsakomybė tai – dalis svarbiausių kriterijų, kuriais vadovaujamasi, renkant sparčiausiai augančias įmones „Gazelės“ apdovanojimams.

Debiutas verslo spartuolių gretose

Pirmą kartą garbinguose verslo apdovanojimuose nominuotos, vienus skaniausių ir žinomiausių DADU ledus gaminančios bendrovės „Vikeda“ generalinis direktorius Algirdas Gauronksis džiaugiasi įvertinimu, kuris, pasak vadovo, pažymi, kad įmonė yra auganti, lanksti, dirba atsakingai. Juolab kad šio konkurso vertinimo kriterijai – solidūs ir aukšti.

„Būti nominuotiems „Gazelės“ verslo konkurse – reikšmingas ir apie sėkmingą augančios įmonės veiklą bylojantis įvykis. Tai patvirtinimas, kad įmonė dirba stabiliai ir patikimai.

Be to, verslo apdovanojimuose nuominuojamos tik aukštus  kriterijus atitinkančios įmonės, tad džiugu atsidurti pačių sėkmingiausių ir geriausiai vertinamų įmonių gretose“, – sakė generalinis bendrovės „Vikeda“ direktorius.

Nominuojamos tik aukštus reikalavimus atitinkančios įmonės

„Gazelės“ ženklas ir Lietuvoje, ir kitose šalyse tapęs veiklos kokybės sinonimu, o patekti į konkurso nominantų sąrašą gali toli gražu ne kiekviena įmonė – nominuojamos yra tik tos, kurios atitinka aukštus konkurso kriterijus.

Vienas pagrindinių reikalavimų, kuriuos turi atitikti konkurse dalyvaujančios įmonės – net kelis metus iš eilės stabiliai augantys įmonių pardavimai.

Mūsų mieste gaminami ledai DADU ne tik tvirtai laikosi rinkoje, bet ir dėl su laiku didėjančio įmonės specialistų profesionalumo bei sukauptos patirties ženkliai auga šio prekinio ženklo skanėstų paklausa bei rinkos dalis ne tik šalyje, bet ir už jos ribų.

„Įmonės „Vikeda“ pardavimai auga tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Pagrindinės eksporto rinkos išlieka Amerika, Kanada ir Vokietija. Taip pat savo produkciją sėkmingai eksportuojame į Angliją, Airiją, Ispaniją, Latviją, Estiją ir kitas šalis“, – pasakoja A. Gauronskis.

Viena sėkmingiausiai dirbančių įmonių „Vikeda“ gali didžiuotis, jog jau kelintus metus iš eilės bendrovės augimas išlieka stabilus – apie 20 procentų.

Svarbus kriterijus – darbuotojų atlyginimas

Verslo apdovanojimuose nominuojamoms įmonėms ne mažiau nei augimo kriterijus svarbus yra ir dėmesys personalui.

[quote author=“Aut. past.“]„Gazelės“ ženklas ir Lietuvoje, ir kitose šalyse tapęs veiklos kokybės sinonimu, o patekti į konkurso nominantų sąrašą gali toil gražu ne kiekviena įmonė – nominuojamos yra tik tos, kurios atitinka aukštus konkurso kriterijus.[/quote]

Sparčiausiai augančių įmonių nominacijos atrankose dalyvauti gali tik įmonės, mokančios didesnį nei vidutinį atlyginimą regione. Tai reiškia, kad „Vikedos“ mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra aukštesnis, nei paprastai moka kitos Kauno regione esančios ir panašia veikla užsiimančios įmonės.

Populiariuosius DADU ledus gaminančios bendrovės vadovas sako, kad „Vikedos“ darbuotojai dėl savo darbo vietų tiek vasarą, tiek žiemą yra ramūs.

Kvalifikuoti darbuotojai visuomet yra paklausūs ir gauna stabilų bei padorų atlygį už įdėtą darbą.

Motyvuoja tobulėti

„Tai tik dar kartą patvirtina, kad judame teisinga kryptimi – ilgalaikė įmonės strategija teisinga. Ir be abejo, dar labiau motyvuoja judėti į priekį“, – nominacija prestižiniame verslo konkurse pasidžiaugė vienos sėkmingiausių įmonių vadovas A. Gauronskis.

[quote author=“A. Gauronskis“]Džiugu atsidurti pačių sėkmingiausių ir geriausiai vertinamų įmonių gretose.[/quote]

Mūsų mieste gaminami ledai DADU ne tik tvirtai laikosi rinkoje, bet ir dėl su laiku didėjančio įmonės specialistų profesionalumo bei sukauptos patirties ženkliai auga šio prekinio ženklo skanėstų paklausa bei rinkos dalis ne tik šalyje, bet ir už jos ribų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video