Tvarkys ir rajone esančią geležinkelio pervažą: ribos automobilių eismą

 Tvarkys ir rajone esančią geležinkelio pervažą: ribos automobilių eismą

Asociatyvi E. Genio/LRT nuotr.

Nuo birželio 17 d. 9:00 val. iki birželio 30 d.18:00 val. geležinkelio pervažoje Gudžiūnai–Baisogala bus atliekami remonto darbai ir apribotas automobilių eismas per šią pervažą. 

Vykdant geležinkelio pervažos paprastojo remonto darbus projekte „Vilnius–Klaipėda tarpstotyje Gudžiūnai–Baisogala pervažos 160+494 paprastojo remonto projektas“, asfalto paviršiuje pervažos prieigose yra susidariusios provėžos.

Dėl intensyvaus eismo kelio danga yra susidėvėjusi, o susidariusios provėžos gali turėti įtakos eismo saugai, ypač esant krituliams, kai iš provėžų negali nutekėti vanduo. Šis procesas gali sukelti transporto priemonių akvaplaniravimą, todėl numatomas viršutinio asfalto sluoksnio pakeitimas.

Taip pat numatoma įrengti „T“ formos bortus ir pakeisti pervažos dangą naujomis gumos kompozito plokštėmis. Atnaujinus pervažos dangą ir įrengus minėtus bortus, bus atnaujinta ir automobilių kelio prieigų konstrukcijos danga – 1,5 m pločio nuo naujai įrengtos guminės pervažos dangos. Kartu bus panaikintos esamos provėžos.

Numatomiems darbams pagal visas galiojančias instrukcijas, technologijas ir gamintojo rekomendacijas remonto darbų atlikimo metu būtina apriboti automobilių eismą per šią pervažą.

Primename, kad pernai spalio mėnesį buvo vykdomi geležinkelio pervažos, esančios mieste, Šėtos gatvėje, kapitalinio remonto darbai, todėl automobilių eismas čia buvo uždraustas.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video