Turite asbesto gaminių atliekų? Praneškite apie tai savivaldybei

 Turite asbesto gaminių atliekų? Praneškite apie tai savivaldybei

BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

rinkosaikste.lt

Individualių namų savininkai ir (ar) valdytojai, planuojantys 2022 m. keisti asbestinio šiferio stogus arba jau pasikeitę tokius stogus ir sukaupę minėtas atliekas, kviečiami kreiptis į savivaldybės administraciją el. p. agne.sirkiene@kedainiai.lt arba tel. (8 347) 69 544 iki sausio 31 d. nurodant individualaus pastato savininką (-us) ir (ar) valdytoją, adresą, telefono numerį ir faktiškai sukauptą asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį.

Gavus finansavimą iš Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros, asbesto turinčių gaminių (asbestinio šiferio) atliekos bus surenkamos apvažiavimo būdu, atliekų surinkėjui atvykus į vietą, registracijos metu nurodytais adresais.

Asbesto turinčių gaminių (asbestinio šiferio) atliekų surinkimo data (grafikas) bus paskelbta pasibaigus registracijai bei Kėdainių rajono savivaldybės administracijai atlikus viešųjų pirkimų procedūras ir parinkus šių atliekų surinkėją.

Asmenys, dalyvaujantys ES Struktūrinės paramos ar kitų fondų bei programų lėšomis finansuojamuose asbestinių stogų keitimo projektuose, kuriuose yra numatytas finansavimas susidariusių asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimui, transportavimui ir šalinimui, registracijoje dalyvauti negali.

Atkreipiamas dėmesys, kad visos asbesto atmainos yra pripažintos kancerogenais, tad saugiai nepašalintos asbesto turinčių gaminių atliekos kelia didelį pavojų žmonių sveikatai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video