Truskavoje pasirūpinta ir lankančiais artimųjų kapus, ir norinčiais pailsėti

 Truskavoje pasirūpinta ir lankančiais artimųjų kapus, ir norinčiais pailsėti

Šiemet artimųjų kapų aplankyti atvykę žmonės buvo labai maloniai nustebinti – poilsio erdvėje buvo pastatyti suoliukai, stalas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Artimųjų kapų į Truskavos kapines aplankyti atvykę žmonės buvo labai maloniai nustebinti – poilsio erdvėje buvo pastatyti suoliukai, stalas. Nustebino dar ir specialūs laipteliai, skirti perpilti per tvorą ir taip sutrumpinti kelią. Už nuveiktus darbus visi dėkojo Truskavos seniūnijai.

Visada malonu

Iš Kėdainių į Truskavą tėvelių kapų aplankyti kelis kartus per metus atvykstanti Genovaitė Apolonija Vaicekauskienė stebisi puikiai tvarkomomis kapinių prieigomis.

„Truskavos kapinėse jau turbūt nieko nestebina kruopščiai sutvarkyta aplinka, žaliosios zonos, tvarkingi konteineriai, šiukšliadėžės.

Kapinėse visuomet galima rasti įrankių. Iš tiesų į šias kapines atvykti visada malonu, nes viskas būna idealiai sutvarkyta. Ir taip jau daugelį metų“, – pažymėjo moteris.

Kapinių prieigose labai senus tvorai perlipti skirtus laiptelius pakeitė nauji su turėklais. Vyresniems žmonėms tai labai patogu./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Laukė naujovės

Šiemet artimųjų kapų aplankyti atvykę žmonės buvo labai maloniai nustebinti – poilsio erdvėje prie kapinių buvo pastatyti suoliukai, stalas.

„Mūsų kapeliai yra kiek tolėliau, todėl anūkas mane atveža prie tvoros. Ten yra tokie laiptukai, skirti perlipti tvorą. Jie buvo labai seni, tačiau šiemet jie buvo atnaujinti, pastatyti nauji laiptukai su turėklais. Senam žmogui tai labai patogu.

Aplankę kapus galėjome prisėsti ant suolų. Žinot, šiemet neatsivežėme arbatos termose, nes stalas po beržais yra, bet kitąmet tikrai atsivešime.

Dėkojame Truskavos seniūnui Vytautui Zakaryzai ir seniūnijos darbuotojams už kuriamą grožį, už rūpestį ne tik gyventojais, bet ir čia atvykstančiais“, – dėstė G. A. Vaicekauskienė.

Iš Kėdainių į Truskavą tėvelių kapų aplankyti kelis kartus per metus atvykstanti Genovaitė Apolonija Vaicekauskienė stebisi puikiai tvarkomomis kapinių prieigomis.

Aut. past.

Seniūno pareiga

Truskavos seniūnas V. Zakaryza kaip visuomet nedaugžodžiavo. Seniūnas įpratęs savo darbus daryti tyliai.

Pasak jo, seniūnija suoliukus pastatė visiems, kurie sustoja pailsėti aikštelėje, ar tiems, kurie atvyksta aplankyti artimųjų kapų. Žmonių patogumui taip pat pastatyti du biotualetai.

„Truskava visus pasitinka tvarkinga aplinka. Norime, kad tiek mūsų gyventojus, tiek apsilankiusius Truskavoje suptų graži, patogi ir tvarkinga aplinka“, – reziumavo seniūnas. 

2 Komentarai

  • Truskava – gerų, kūrybingų ir darbščių žmonių kraštas, esu įsitikinusi ir aš. Tiesiog miela būna viešnagė.

  • Tik Truskavos seniūnas dirba daugiau niekas. Nu įdomiai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video