Tragedija Naujasodyje: žuvo 17-metė, dar du jauni žmonės – medikų rankose (FOTO, VIDEO)

Ketvirtadienio rytą Kauno apskrities policija pranešė, jog kelyje Jonava-Kėdainiai įvyko eismo įvykis, kurio metu žuvo jauna mergina, dar du jauni žmonės buvo sužaloti ir skubiai išgabenti į gydymo įstaigą.

Visos tarnybos

Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie eismo įvykį sulaukė apie  7 val. ryto. Buvo pranešta, kad kelyje  Jonava – Kėdainiai nuo kelio nuvažiavo ir keletą kartų apsivertė automobilis. Iš automobilio išsviesta mergina guli pievoje, du vyrai yra toliau, jie taip pat sužaloti. Sužalojimai nežinomi, dėl prispaustų nežinoma.

Į įvykio vietą pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai. 

Ties Naujasodžio kaimu

Į įvykio vietą atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, jog eismo įvykis įvyko kelyje vedančiame  nuo Naujasodžio (Jonavos r.) link kelio Jonava – Kėdainiai – Šeduva. 

Laukuose rastas automobilis „VW Golf”“. Iš automobilio iškritusi mergina buvo be gyvybės požymių, vairuotojas ir keleivis  sužaloti.

Vietos gyventojai

Netrukus paaiškėjo, jog eismo įvykio metu žuvo 17 metų keleivė, sužalotas ir į gydymo įstaigą pristatytas 17 metų keleivis. Automobilį vairavo blaivus 18 metų vyras. Jis dėl sužalojimų ir patirto šoko taip pat išvežtas į Kauno klinikas.

Norėjo padėti

Netrukus į įvykio vietą atvyko ir jaunų žmonių artimieji. Paaiškėjo, jog jaunimas vėlavo ir skubėjo į mokymo įstaigą. Vyresnis draugas jiems norėjo padėti,  pavežėti.

Avarija labai sukrėtė vietos bendruomenę, mat automobilio vairuotojas ir žuvusioji yra pora. Medikų rankose esantis jaunas vyras labai išgyvena dėl savo gyvenimo draugės žūties. 

Pradėjo tyrimą

Kauno apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl eismo įvykio. Braižoma eismo įvykio schema, į dangų pakeltas dronas. 

Aiškinamasi, dėl kokių aplinkybių automobilis nuvažiavo nuo kelio. Kaip jau minėta – vairuotojas yra blaivus, tačiau dar nėra įgijęs teisės vairuoti automobilį. 

Eismo įvykį tiria Jonavos rajono policijos pareigūnai, mat Naujasodis yra šio rajono savivaldybės administracinis vienetas. Anksčiau šis kaimas buvo priskirtas ir Kauno, ir Kėdainių rajonui.

4 Komentarai

  • Gili uzojauta visam jaunimui. Klasiokai sukresti labai.

    • is kokios mokyklos cia?

  • ir jau našlys.

  • Vargu, ar tragedija. Man atrodo, apgalvotas žingsnis. Nemoku pilotuoti lėktuvo – neskraidau ir juolab neskraidinu kitų. Neįmanoma netyčia atsisėsti prie vairo, todėl tai tyčinė žmogžudystė.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video