Tragedija Kėdainiuose: pramogaudamas kubile mirė vyras

 Tragedija Kėdainiuose: pramogaudamas kubile mirė vyras

Pirmadienio rytą Kėdainių kraštą apskriejo skaudi žinia. Su bičiuliais pramogaudamas kubile vėlų sekmadienio vakarą mirė 1978 metais gimęs vyras.

Pirmadienio rytą Kėdainių kraštą apskriejo skaudi žinia. Su bičiuliais pramogaudamas kubile vėlų sekmadienio vakarą mirė 1978 metais gimęs vyras. Įvykio detales patvirtino Kauno apskrities policija bei Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba. Nors dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, bet, pirminiais duomenimis, smurtinė mirtis nėra įtariama.

Nelaimė įvyko po 23 val. Kėdainių miesto Lauko gatvėje.

Bičiuliai pramogavo kubile. Vienas iš draugų išvyko namo, kitas trumpam nuėjo nuo kubilo. Vos kelioms minutėms minėtas vyras kubile liko vienas, o jau grįžęs draugas rado jį plūduriuojantį.

Iš kubilo ištraukus asmenį, šis buvo be gyvybės ženklų. Iškėlus iš kubilo dar mėginta jį atgaivinti. Deja, netrukus medikai turėjo konstatuoti, kad vyras mirė. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Aut. past.

Apie nelaimę vyras nedelsdamas pranešė greitosios medicinos pagalbos medikams. Į įvykio vietą atskubėjusi greitoji įvertino situaciją ir skubiai iškvietė gelbėtojus, kad šie padėtų ištraukti kūną.

Iš kubilo ištraukus asmenį, šis buvo be gyvybės ženklų.

Iškėlus iš kubilo dar mėginta jį atgaivinti. Deja, netrukus medikai turėjo konstatuoti, kad vyras mirė.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Pareigūnai aiškinasi mirties aplinkybes.

8 Komentarai

 • elektra trinktelėjo?Jei truputį anksčiau-būtų gal trys?

 • bus elektra nutrenkus .

 • kad yra įrengtos apsauginės srovės nutekėjimo relės-automatai,kurios išjungia elektrą,bet juk jei pramušama net daliai sekundės,žmogus ,esantis vandenyje,vistiek tą kirtį gauna.O gavęs ką daro? Krenta į vandenį ir, jei nieks nemato,tai ir prigeria… Aplink vanduo,šlapi paviršiai,jokių įzoliacinių salygų ir 220voltų…Esu kalbėjęs su bent dviem iš ,,kubilių“apie kubilo įžeminimą ,bet jie garantuoja už apsauginę relę.Nors ir įžeminimo atveju nuo smūgio vandenyje nelabai būtumei apsaugotas.Vienintelė išeitis -nuolatinė ne didesnė kaip 12 voltų įtampa ir jai pritaikytas apšvietimas bei cirkuliaciniai siurbliukai.Pagal saugumo reikalavimus net 36 voltų nuolatinė srovė jau skaitoma pavojinga.

  • Teko žiūrinėt kubilo elektros instaliacija. Viskas ten gerai padaryta ir išspresta. Tačiau reikia kad ir namo instaliacija būtu tvarkinga ir su įžeminimu, o svarbiausia prailgintojas būtu tinkamas. Netik su įžeminimu bet tinkamo ilgio ir storio. Nes plonas ir ilgas prailgintojas labai blogina elektros parametrus ko pasekoje nesuveikia apsaugos.

   • Nebūtum aliektrikas,teisingai pateikęs ir kitos smulkesnes ,bet laibai svarbias aplinkybes,turinčias įtaką galimam srovės nutekėjimui. Atrakcionas turi būti prižiūrimas ir nepaliekamas likimo valiai.

 • Tai taip išeina, kad tie kubilai mirtinai pavojingi? Dėl elektros smūgio

  • du vakarus pečių kūrenau nepaleisdamas iš rankų kabelio su rozete.Gal dabar apsiramins su tokia pavojinga pramoga.Įtartinai trumpa informacija- viens trumpam nuėjo,kits staigiai nuskendo sveikas būdams…

 • Ilsėkis ramybėje…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video