Tragedija Kėdainių rajone: žuvo moteris, 9-erių jos dukra – ligoninėje (VIDEO)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienio pavakarę Kėdainių rajone įvyko eismo įvykis, kurio metu žuvo moteris. 9-erių metų jos dukrelė skubiai išvežta į ligoninę Kaune.

15.20 val. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajone, važiuojant nuo Josvainių link Cinkiškių, ties Prapuoleniais, susidūrė automobilis „Škoda“ bei vilkikas.

Pranešėjas informavo, kad yra prispaustų žmonių, tačiau kiek – neįvardijo.

Į įvykio vietą išskubėjo ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Specialiosioms tarnyboms atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad lengvajame automobilyje „Škoda“ prispausta vairuotoja. Ugniagesiai, panaudodami specialią įrangą, moterį išlaisvino ir perdavė medikams.

Medikai moterį bandė reanimuoti, tačiau jų pastangos išgelbėti jos gyvybę buvo bevaisės. Moteris mirė.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad eismo įvykio metu žuvo 1990 metais gimusi moteris. Kartu važiavusi 9 metų mergaitė pristatyta į gydymo įstaigą.

1995 metais gimęs krovinio automobilio vairuotojas buvo blaivus, jis taip pat pristatytas į gydymo įstaigą.

Įvykio liudininkai pasakojo, kad moters vairuojamas automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, tuomet ir įvyko susidūrimas. Liudininkai suskubo į pagalbą, jie nubėgo padėti nukentėjusiems. Šalia lengvojo automobilio jie rado išlipusią mergaitę, kurią priglaudė savo automobilyje, iki atvyks pagalba. 

5 Komentarai

  • kas darosi, kokios baisios avarijos , kodel taip neatsargiai vairuojama…gaila vaikelio…

  • Užuojauta jos artimiesiems, mamai, tėčiui, broliams seserims, stiprybės nepalūžti nes aš žinau ką reiškia kai netenki savo vaiko 😪😪😪😪😪😪😪😪😪

    • Čia tapati vietą,kur prieš 25-30m žuvo du ratai armėnai,ar gruzinai.Kokio velnio išvažiuoti į priešpriešinę juosta,juk ten ir linija ištisinė.

      • Deja pasižiejus vaizdo medžiaga linija yra punktirine . .

      • Tai gal telefona žiurėjo,dbr gi madinga,žiurėt telefona ir makaluotis po kelia🤨

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video