Tikisi gauti pinigų stadiono rekonstrukcijai, bet ir su byrančiu pasiekia gerų rezultatų

 Tikisi gauti pinigų stadiono rekonstrukcijai, bet ir su byrančiu pasiekia gerų rezultatų

Nuo 1987-ųjų metų remonto nematęs Krakių M. Katkaus gimnazijos stadionas galbūt pagaliau sulauks ilgai prašytos finansinės injekcijos ir atsinaujinęs taps sporto traukos tašku visiems krakiškiams./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija jau ne vienerius metus bando gauti finansavimą stadiono rekonstrukcijai. Nuo 1987-ųjų metų remonto nematęs stadionas galbūt pagaliau sulauks ilgai prašytos finansinės injekcijos ir atsinaujinęs taps sporto traukos tašku visiems krakiškiams.

Finansavimo prašė pati mokykla, bet jo negavo

Kaip pasakojo M. Katkaus gimnazijos vadovas Alanas Magyla, prašymus finansuoti stadiono rekonstrukciją pati mokykla teikė jau ne vieną kartą. Tik centrinei valdžiai prašymai nepasirodė verti dėmesio.

„Kelis kartus bandėme savarankiškai dalyvauti Sporto rėmimo fondo projektuose, tačiau niekaip finansavimo gauti nepavykdavo. Tad, duok Dieve, gal bent dabar, su savivaldybės pagalba, pavyks tų pinigų rekonstrukcijai gauti“, – viliasi mokyklos direktorius.

Kėdainių rajono savivaldybės administracija šiemet pati ketina teikti paraišką Sporto rėmimo fondui ir, jei pavyks lėšų gauti, stadioną sutvarkyti tikimasi per dvejus metus.  

Planuojama, kad projektas atsieis 370 tūkst. eurų, iš kurių 237 tūkst. eurų būtų Sporto rėmimo fondo lėšos, o 133 tūkst. eurų skirtų savivaldybė.

Planuojama, kad projektas atsieis 370 tūkst. eurų, iš kurių 237 tūkst. eurų būtų Sporto rėmimo fondo lėšos, o 133 tūkst. eurų skirtų savivaldybė.

Aut. past.

Nori pakeisti dangą, sukurti mankštinimosi erdves

M. Katkaus gimnazijos vadovas pasakojo, kad pirmiausia ir svarbiausia, be abejo, pakeisti stadiono dangą. Bemaž 35 metų senumo stadiono danga jau seniai neatitinka šiuolaikinių standartų, yra byranti, nepatogi sportui, kai kuriais atvejais net ir pavojinga.

„Taip pat norėtume įrengti krepšinio aikštelę, nes visose Krakėse krepšinio pažaisti nėra kur. Taip pat, be abejo, sutvarkyta bus žalioji zona prie stadiono, planuojamas ir lauko treniruoklių kampelis“, – pasakoja A. Magyla.

Jis priduria, kad projektas jau yra parašytas, tereikia jį įgyvendinti. Dar vienas pliusas tas, kad stadionas jau dabar stebimas vaizdo kameromis, todėl ten mankštintis yra saugu.

„Ir dabar stadionas yra atviras visai bendruomenei ir, jei tik pavyks jį sutvarkyti, po to taip pat liks atviras. Ateina čia sportuoti ne tik Krakių jaunimas, bet ir iš aplinkinių vietovių žmonės, bendruomenės, dažnai futbolo varžybos rengiamos“, – pasakojo pašnekovas.

Krakių M. Katkaus gimnazijoje propaguojamas sportinis ėjimas, vaikai treniruojasi, akivaizdu, ne pačiomis geriausiomis sąlygomis, tad naujas stadionas ir moderni danga labai pagerintų tiek vaikų treniruotes, tiek, tikėtina, ir jų rezultatus.

Aut. past.

Ir su byrančiu stadionu pasiekia gerų rezultatų

Galima tik pasidžiaugti, kad net ir ketvirtą dešimtmetį skaičiuojantis stadionas prisideda prie vaikų ugdymo ir gerų pasiekimų. Be abejo, pagrindas čia – atsidavę mokytojai ir ryžtingi bei atkaklūs mokiniai. Krakių M. Katkaus gimnazijoje propaguojamas sportinis ėjimas, vaikai treniruojasi, akivaizdu, ne pačiomis geriausiomis sąlygomis, tad naujas stadionas ir moderni danga labai pagerintų tiek vaikų treniruotes, tiek, tikėtina, ir jų rezultatus.

„Mūsų pasiekimai nemaži sportinio ėjimo srityje, o šie metai turtingi ne tik įprastų, vietinių varžybų.

Mūsų moksleiviai dalyvavę 20 respublikinių varžybų, 10 tarptautinių varžybų, o mūsų auklėtinė Austėja Kavaliauskaitė pasaulio čempionate Vengrijoje užėmė 31-ąją vietą tarp visų dalyvių, o Australijoje – 11 vietą.

Sportinio ėjimo varžybose mūsų vaikai dalyvauja nuo mažens, neseniai ir mažiukai pradinukai grįžo iš Kauno su laimėjimais. Tikrai turime kuo džiaugtis ir galvoju, kad to stadiono rekonstrukcija tikrai labai reikalinga – padės siekti dar aukštesnių tikslų“, – vylėsi A. Magyla.

6 Komentarai

  • 370 tūkstančių!? Nesuvokiama suma. Labai noriu pamatyti darbų sąmatą ir kas kiek joje įkainuota.

    • Apseisite, ne jūsų biznis, ne jūs ir kištis

    • Tas pats klausimas ir man iškilo…

  • Mokykla neperspektyvi. Po kelių metelių gimnazija pavirs paprasta kaimo progimnazija. Vaikų bus vis mažiau, todėl ir neskiriamos lėšos. O pasakaitės, kad sportiniai rezultatai gerės, tai tik gražus pono direktoriaus sapnas. Linkiu, kad išsipildytų.

  • Kas kam neaisku del lesu? Man parasykit viska isaiskinsiu!

  • 1987metai!!!😀😀😀,tai buvo LTSR klestėjimo metai,kai vyriausybė rupinosi augančia karta!!!Dabar lanzberginių šaikai nereikia sveiko jaunimo,kad užauge neišdrąskytu tos šaikos😂

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video