Tęsia tradiciją: šventėms artėjant rajono vadovai susitiko su krašto dvasininkais

 Tęsia tradiciją: šventėms artėjant rajono vadovai susitiko su krašto dvasininkais

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Didžiųjų švenčių išvakarėse tradiciškai pokalbiui prie kavos puodelio rajono vadovai pakvietė visų tikėjimų bendruomenių Kėdainių krašto dvasininkus. Susitikimo metu kalbėta apie ūkinius bažnyčių reikalus, maldos namų atnaujinimą, remontą, tvarkymą, tačiau daugiausia dėmesio skirta žmogiškųjų santykių aptarimui.

Ne vienas kunigas užsiminė, kad tikintieji neretai renkasi patogumą ir šv. Mišių aukojimą stebi per televiziją bei internetu, užuot atėję į bažnyčią.

Kunigo dekano Norberto Martinkaus ir kitų dvasininkų teigimu, dabar visa žmonija išgyvena išbandymų metą ir visokių emocijų būna. Daug nerimo ir nežinios įnešė karas Ukrainoje, tad žmonės turi susitelkti, įveikti ne vieną skaudulį. Dvasininkai sakė, kad ypač dabar reikalingas žmonių tikėjimas, šviesa, ramybė.

Pokalbio metu diskutuota ir apie kasdienius reikalus, ir apie sveikatą bei pagarbą vienas kitam.

Rajono meras Valentinas Tamulis, sveikindamas su šv. Kalėdomis, visiems linkėjo ramybės, šilumos, susitelkimo, vilties ir sveikatos.

Padėkoję už gražią tradiciją visiems susiburti, dvasininkai sakė šiltus rajono vadovų palinkėjimus perduosiantys savo parapijų tikintiesiems.

7 Komentarai

  • Tamulis toliau švenčia, o vaikų pilni autobusai virsta nuo kelio 🙁 liūdesėlis, gerb. Mere 🙁 jau visai ne gerb…

    • Esu durnas ir nesuvokiu ka rasau, man reik, kad tamulis visur barstytu kelius, tiesiog esu durnas ir rasau pastoviai komentarus, nes viesai bijau ka pasakyti, tai ir esu durnas

  • Aš esu durnius brolis ir dalinuose Štelmokaitės postu visur. Bet aš net nesuvokiu, kad greitai paaiškės, kad užsiimu nelegalia statyba ir broliui bus gėda labai 🙂

  • As esu pyktas diedas!

  • opiumas rajono tikintiesiems ir toliau laisvai liesis jau ir su mero palinkėjimais.

  • susirinkę,pasitarę proto skalbyklą atidarė…

  • Storas kunigas itartinai nuziurineja Tamuli.. meiles teukus vyriokui? 😀

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video