Tausokime gamtą atsisakydami popierinių sąskaitų

 Tausokime gamtą atsisakydami popierinių sąskaitų

BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

AB „Panevėžio energija“ siūlo vartotojams rinktis elektroninį sąskaitos už šilumą ir karštą vandenį gavimo būdą.

Kaip užsisakyti elektroniniu paštu siunčiamas sąskaitas:

– Išsiųskite prašymą el. paštu bendrove@pe.lt arba klientai@pe.lt . Prašyme nurodykite adresą, vardą ir pavardę (įmonės – pavadinimą), mokėtojo kodą ir elektroninį paštą, kuriuo norite gauti sąskaitas. Prašymą galite pateikti ir bendrovės vadybininkui, apsilankančiam bute ar įmonėje.

– Prisijunkite prie AB „Panevėžio energija“ interneto svetainės www.pe.lt ir užpildykite pagrindiniame  lange pateiktą prašymo formą dėl sąskaitos pateikimo el. paštu (https://www.pe.lt/prasymas-del-el-saskaitos).

– Atvykite į AB „Panevėžio energija“ Kėdainių ŠTR (J. Basanavičiaus g. 97, Kėdainiai) arba  paskambinkite tel. (8 45) 501 050  ir susitarkite dėl sąskaitos siuntimo būdo.

Pasirinkus elektroninę sąskaitą, ją gausite greičiau nei siunčiamą paprastu paštu. Sąskaita nepasimes ir bus pasiekiama jums patogiu metu. Išvengsime atvejų, kai dėl netvarkingų pašto dėžučių popierinės sąskaitos nepasiekia savininkų.

Savitarnos portale sąskaitos nieko nekainuoja

AB „Panevėžio energija“ siūlo ir kitą būdą, kaip atsisakyti popierinių sąskaitų už šilumą ir karštą vandenį. Prisijunkite prie savitarnos portalo interneto svetainėje www.pe.lt. Sąskaita  jus pasieks akimirksniu, taupydami laiką, neišeidami iš namų ar biuro, negaišdami laiko eilėse, galėsite deklaruoti karšto vandens skaitiklių rodmenis ir mokesčius sumokėti naudojantis elektronine bankininkyste. 

Naudotis bendrovės klientų savitarnos portalo paslaugomis gali visi AB „Panevėžio energija“ vartotojai, gaunantys sąskaitas už šilumą.

Tai paprasta ir patogu!

1 Komentaras

  • Ei jūs proto bokštai!Nevisi tokie gudrus,kad galėtų prisijungti,kitas gal ir neturi“jungtuko“.Kiti bijo elektroninės bankininkystės(kiek jau yra“apgautu-apvoktu).Tai,jei neprisijungiantysis-tai jau ir žemesnės rūšies žmogus?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video