Žyma : Kėdbuso valdyba

„Kėdbuso“ vadovas apie moksleivių vargus sužinojo tik tarybos posėdyje

Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje svarstant savivaldybės viešojo transporto paslaugas teikiančios įmonės „Kėdbusas“ metinę veiklos ataskaitą, paaiškėjo ilgą laiką gyventojus kamuojančios problemos, apie kurias įmonės vadovas Paulius Kalina… nieko nežinojo. Tarybos nariai vardijo konkrečias gyvenvietes ir mokyklas, kurių moksleiviai negali su viešuoju transportu laiku pasiekti pamokų arba apskritai pasiekti mokyklos, tačiau visa tai įmonės vadovui […]Skaityti daugiau

Vėl pasigirdo siūlymas naikinti „Kėdbuso“ valdybą

Kėdainių rajono savivaldybės taryboje, vos pritarus UAB „Kėdbusas“ modernizavimo planui, kuris atsieis daugiau kaip 3 milijonus eurų, kilo ir diskusija dėl įmonės valdymo organo – valdybos reikalingumo. Įmonėje veikusi ilgus metus, vėliau valdyba buvo panaikinta, motyvuojant itin brangiais nepriklausomų valdybos narių rinkimo ir jų išlaikymo kaštais. Tačiau 2023 metais vėl buvo nuspręsta, kad „Kėdbusui“ valdyba […]Skaityti daugiau

Gėda: Kėdainių keleivius jau gelbėja… Jonava

Atrodo, kad ir kiek politikai kaitaliotų „Kėdbuso“ vadovus, išardytų ir vėl suburtų valdybą, skirtų pinigų ar ne, bartų ar girtų – įmonė nė trukt iš mirties taško. Problemos joje tokios pamatinės, kad net keista patikėti, jog valdininkai viliasi iki 2026 metų įmonėje visus autobusus pakeisti elektriniais. Tokie planai skamba kaip visiška utopija ne tik dėl […]Skaityti daugiau

Valdybos reikia, kad paslėptų abejotinus sprendimus?

Rajono tarybos posėdyje didelio dėmesio sulaukė savivaldybės įmonė „Kėdbusas“. Tvirtinant šios įmonės metinę ataskaitą, vieni politikai dūrė pirštu į tai, kad nei direktorių kaitaliojimas, nei valdybos atsiradimas padėties įmonėje nepataisė, kiti politikai gi bandė plauti savo mundurą, aiškindami, kad viską esą sugadino „ana valdžia“. Galiausiai net nuskambėjo netiesioginė prielaida, kad nusamdyta dešimtis tūkstančių kainuojanti įmonės […]Skaityti daugiau

„Kėdbuso“ valdybai išmokėta jau per 20 tūkst. eurų: ką nuveikė?

Vasario viduryje buvo lygiai devyni mėnesiai, kai dirba „Kėdbuso“ valdyba. Per devynis mėnesius nuveikti galima iš tiesų daug – karinė tarnyba trunka devynis mėnesius, moteris išnešioja ir pagimdo vaiką per devynis mėnesius, o kokį gi darbą per devynis mėnesius nuveikė iš keturių žmonių suburta „Kėdbuso“ valdyba? Aišku, neskaičiuojant to, kad atleido ką tik į darbą […]Skaityti daugiau

Pokyčiai „Kėdbuse“ – pakeistas vadovas

Savivaldybės viešojo keleivių transporto paslaugas teikiančios įmonės UAB „Kėdbusas“ valdyba nusprendė pakeisti įmonės vadovą. Vos tik šių metų liepos gale konkursą penkerių metų kadencijai laimėjęs Remigijus Valiauskas buvo atleistas iš direktoriaus pareigų, o į jo vietą paskirtas kitas asmuo. Kodėl atleido, neskelbia Šiandien įvyko UAB „Kėdbusas“ valdybos posėdis. Jo metu valdyba priėmė sprendimą iš įmonės […]Skaityti daugiau

„Kėdbusas“ pagaliau turi valdybą – atlyginimą mokės kiekvienam valdybos nariui

Dar 2023 metais buvo nuspręsta, kad į „Kėdbusą“ turi grįžti valdyba. Įmonė be valdybos dirbo pastaruosius kelerius metus vien dėl to, kad valdybos narių išlaikymas atsieina nepigiai, o įmonės finansinė būklė niekada nebuvo pati geriausia. Vis dėlto galiausiai paaiškėjo, kad valdyba jau yra išrinkta. Ją sudaro du savivaldybės administracijos darbuotojai ir du nepriklausomi nariai. Tiesa, […]Skaityti daugiau

Kad „Kėdbusas“ atsigautų, reikia ne mažiau kaip 10 milijonų

80 – tiek dienų neseniai suėjo, kai „Kėdbusui“ laikinai vadovauja Regimantas Valiauskas. Tiesa, įmonės valdymo struktūra netrukus keisis, mat rajono valdžia nusprendė, kad „Kėdbuse“ vėl turi atsirasti valdyba, o pastaroji padės išrinkti ir nuolatinį įmonės vadovą. Ar R. Valiauskas norėtų ne tik laikinai vadovauti įmonei, kol kas tiksliai nesako, tačiau tokių svarstymų visgi yra. O […]Skaityti daugiau