Šventėje žmonės dalijosi ir idėjomis

 Šventėje žmonės dalijosi ir idėjomis

Prie judėjimo ,,Mūsų krašto sėkmei“ palapinės lenta su idėjoms mirgėjo nuo žmonių pasiūlymų./Giedrės Minelgaitės-Dautorės nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Jubiliejinėje miesto gimtadienio šventėje kraštiečiai ne tik linksminosi, bet ir dalijosi visam rajonui naudingomis idėjomis. Pasidalijimą idėjomis ir įvairias edukacijas bei atrakcijas švenčiantiems kėdainiečiams suorganizavo visuomeninis judėjimas „Mūsų krašto sėkmei“.

Užsukę į judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ palapinę žmonės galėjo savo idėją išsikeisti į vieną iš prizų: unikalią patirtį – į važiavimą interaktyviu automobiliu, linksmą nemokamą pasivažinėjimą BOLT paspirtuku arba į kvapnios ir kokybiškos kavos puodelį „Mon Petit“ kavinėje. Iš viso žmonėms išdalinta net 170 laimingų bilietų.

Kadangi prizai labai jau viliojo, žmonės siūlė originalias mintis: scena ant vandens prie „Vaivorykštės“ tilto ir „Smurfų miestukas“. Be to, žmonės nenustoja tikėtis daugiau gėlių ir dviračių takų! Taip pat nepavargsta priminti, kad Kėdainiams reikia kino teatro ir greito maisto restoranų.

„Puikiai žinau, kad Kėdainių krašto žmonės išradingi ir sumanūs. Jiems rūpi viskas: nuo gėlynų iki globalių statybų ir įmonių reikalų. Daugelio mintis išklausiau pats. Jas visas aptarsime su judėjimo komanda bei nuspręsime, prie kurių mes prisidėsime, bet būtinai pasirūpinsiu, kad jos būtų išgirstos“, – sakė visuomeninio judėjimo ,,Mūsų krašto sėmei“ pirmininkas, jaunasis politikas, savanoris ir mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis.

Jubiliejinėje miesto gimtadienio šventėje kraštiečiai ne tik linksminosi, bet ir dalijosi visam rajonui naudingomis idėjomis. Pasidalijimą idėjomis ir įvairias edukacijas bei atrakcijas švenčiantiems kėdainiečiams suorganizavo visuomeninis judėjimas „Mūsų krašto sėkmei“./Giedrės Minelgaitės-Dautorės nuotr.

Visuomeninio judėjimo nariai bendravo su praeiviais, kvietė prisijungti, pasakojo apie savo darbus, veiklas ir išklausė žmonių problemas ir bėdas. 

Asociacija ,,Mes kitokie vaikai“ pasirūpino edukacija vaikams, kurią sėkmingai išbandė ir suaugusieji. Iš specialių virvelių čia pat, vietoje, galėjo pasigaminti sau mažą žmogeliuką, kuris gali būti ir raktų pakabuku, ir kuprinės puošmena, ir Kalėdų eglutės žaisliuku.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Kėdainių skyrius kvietė paaukoti baldų, kurie šiuo metu labai reikalingi žmonių iš Ukrainos įkūrimui mūsų rajone.

Mugėje buvo prašoma lovų, kėdžių, stalų, čiužinių, spintų ir komodų bei patalynės komplektų, rankšluosčių ir virtuvės reikmenų. Jeigu perskaitę norite padėti, kreipkitės +370 646 74 137 arba kedainiai@redcross.lt.

Visuomeninė organizacija „Mūsų krašto sėkmei“ šiuo metu vienija per 420 aktyvių narių. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video