Šv. Velykų išvakarėse – vairuotojo gaudynės ir avarija (VIDEO)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šv. Velykų išvakarėse Kėdainiuose ramu nebuvo – policijos pareigūnai vijosi jiems nestojusį visureigį. Bėglys buvo sulaikytas tik tuomet, kai Josvainių miestelyje nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į elektros pastotės tvorą. Iš automobilio ištrauktas neblaivus vyras išvežtas į ligoninę.

Pranešė liudininkai

Balandžio 16 d. po 18 valandos į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs pilietis informavo, kad Kėdainių miesto centre esančioje degalinėje „Circle K“ į automobilį „Volvo XC90“, įsėdo ir jį vairuoja galimai neblaivus vairuotojas. 

Liudininkas ėmė sekti įtartinai manevruojantį automobilį. Šis važiavo keliu Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai, Josvainių miestelio link.

Ties Josvainiais automobilį prisivijo policijos pareigūnai, jie bandė automobilį stabdyti, tačiau šis, padidinęs greitį, nuvažiavo Angirių kaimo link.

Nulėkė nuo kelio

Prasidėjo bėglio gaudynės, kurios ilgai netruko. Vos išvažiavus  iš Josvainių, Ariogalos gatvėje, neblaivus vairuotojas nesuvaldė automobilio, nuskriejo nuo kelio ir rėžėsi į elektros pastotės tvorą. Smūgio būta labai stipraus – automobilis sulamdytas nepataisomai.

Į įvykio vietą buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Išvežė į ligoninę

Medikai, ugniagesiai ir pareigūnai iškėlė iš automobilio sužalotą vyrą. Jis buvo sąmoningas. Patikrinus alkotesteriu jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,21 promilės. 1967 metais gimęs vyras skubiai išvežtas į gydymo įstaigą. Automobiliu jis važiavo vienas, o kodėl spruko nuo pareigūnų, paaiškinti negalėjo.

Vairuotojui iškelta baudžiamoji byla, jo laukia teismas, kuris gali konfiskuoti automobilį. Vairuotojo laukia ir tūkstantinė bauda, gresia net ir kalėjimas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video