Suteikite savo baldams antrą šansą: keturi baldai, kurie nusipelno vietos jūsų namuose

 Suteikite savo baldams antrą šansą: keturi baldai, kurie nusipelno vietos jūsų namuose

Ar kartais pastebite,  kad kai kurie baldai jūsų namuose yra nenaudojami ir tiesiog nustumiami į šalį? Atėjo laikas pergalvoti savo dekoro strategiją ir skirti šiems neįvertintiems brangakmeniams truputį dėmesio, kurio jie tikrai nusipelno! Šiandien pakviesime atkreipti dėmesį į keturis baldus, kurie tikrai nusipelnė vietos jūsų namuose, tada pasiruoškite iš naujo atrasti šių dažnai nepastebimų baldų grožį ir funkcionalumą!

1. Indaujos:

Indauja – tai universalus ir stilingas bet kokių namų priedas ir gali suspindėti įvairiose jūsų namų patalpose. Svetainėje jis gali pasitarnauti kaip įspūdingas elementas, tuo pačiu sukuriantis patogią knygų, stalo žaidimų ar medijos priedų vietą. Valgomajame indauja tampa puikia vieta laikyti indus, stalo tekstilę ir serviravimo indus, tuo pačiu suteikdamas jūsų erdvei daugiau elegancijos. Nepamirškite apie virtuvę ar prieškambarį, kur indauja gali pasiūlyti papildomos vietos ir paviršiaus ploto dekoro elementams ar būtiniausių dalykų saugojimui. Dėl savo universalumo ir funkcionalumo indauja yra tikrai naudingas baldas bet kuriuose namuose.

2. Akcentinės kėdės:

Suteikite savo svetainei ar miegamajam daugiau žavesio ir individualumo su akcentinėmis kėdėmis! Šios stilingos dekoro detalės  ne tik suteikia papildomos sėdimos vietos svečiams, bet ir atneša unikalumo bet kuriam kambariui. Nesvarbu, ar jums labiau patinka drąsūs raštai, ryškios spalvos ar klasikinis dizainas, tikrai rasite kėdes, kurios atitiks jūsų skonį ir dekoro stilių. Pastatykite vieną jaukiame kampe su toršeru ir taip gims tobulas skaitymo kampelis, arba panaudokite porą derančių akcentinių kėdžių, kad akimirksniu pakeistumėte svetainės sėdimų vietų išdėstymą. Tai tikrai unikalus, bet dažnai užmirštamas baldas, kuris galbūt gali puikiai pasitarnauti ir jūsų erdvėje.

3. Otomanė

Ieškote būdo savo svetainei ar miegamajam suteikti daugiau komforto ir universalumo? Pagalvokite gal otomanė yra būtent tai ko reikia! Šie daugiafunkciniai stebuklai gali būti naudojami kaip atramos kojoms, papildomos sėdimos vietos ar net laikini kavos staliukai, kai ant jų atsiduria pusryčių padėklas. Rinkitės minkštą, patogią otomanę, kad namie sukurtumėte jaukią atmosferą, arba rinkitės elegantišką, odinę versiją, kad namai akimirksniu taptų šiuolaikiškesni. Dėl savo gebėjimo prisitaikyti prie bet kokios erdvės ir funkcijos, šie dailūs pufai yra praktiškas ir stilingas bet kokių namų priedas.

4. Didelis veidrodis

Pridėkite gylio, šviesos ir stiliaus bet kokiam kambariui su veidrodžiu iki pat grindų! Dideli veidrodžiai ne tik sukuria erdvės iliuziją, bet ir yra dekoratyvinis akcentas, galintis paryškinti bet kokį dekoro stilių. Atremkite didelį veidrodį prie svetainės arba miegamojo sienos ir kambarys akimirksniu atrodys didesnis ir šviesesnis. Arba prieškambaryje pakabinkite veidrodį, kad svečius sutiktumėte stilingai. O ką jau kalbėti, kad čia jis dar padės iš namų visada išeiti atrodant puikiai!

Supratote, kad ir jūsų namuose atsirastų vietos vienam iš šių puikių baldų? Nepraleiskite progos atnešti į savo namus naujų dizaino vėjų ir iškart džiaukitės dailesniais ir patogesniais namais.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video