Surinkti paspirtukai sugrįš pavasarį

 Surinkti paspirtukai sugrįš pavasarį

114 paspirtukų žiemą praleis Kėdainių rajone esančioje bazėje./Mariaus Jakonio nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose „Bolt“ paspirtukus administruojantis Marius Jakonis prieš keletą dienų pranešė, kad darbuotojai gruodžio pirmomis dienomis surinko iš Kėdainių miesto visus „Bolt“ paspirtukus. Pasak administratoriaus, paspirtukai į miestą vėl sugrįš pavasarį, kuomet bus tinkamas metas jais važinėtis.

Žiemą sandėlyje

„Į mūsų bazę, esančią viename Kėdainių rajono kaimų, suvežėme visus 114 paspirtukų. Jie čia praleis žiemą ir pavasarį sugrįš į miestą.

Sezonas praėjo gerai, didesnių incidentų nebuvo. Kėdainiuose surinkta gera komanda, turime tris vairuotojus, kurie renka paspirtukus, pakrauna ir vėl atveža į miestą.

Žodžiu, viskas gerai, laukiame pavasario, laukiame gerų orų ir vėl galėsite važinėti paspirtukais“, – sakė M. Jakonis.

Administratorių šiais metais pasiekė nemažai gyventojų pranešimų apie netinkamai paliktus paspirtukus.

Aut. past.

Prašymas kėdainiečiams

Administratorių šiais metais pasiekė nemažai gyventojų pranešimų apie netinkamai paliktus paspirtukus. Buvo visko – paspirtukai buvo numesti ant žolės, kiemuose.

Tuomet administratorius kėdainiečių prašė, jog šie, pamatę numestą ar nuvirtusį paspirtuką, tiesiog jį pastatytų gražiai pėsčiųjų tako pašonėje. Pamačius sulaužytą paspirtuką – prašė pranešti administratoriams.

Jei norime turėti

Atsirado ir tokių kraštiečių, kurie ne kartą viešojoje erdvėje piktinosi ant šaligatvių, žaliosiose zonose ar net namų kiemuose besimėtančiais paspirtukais. M. Jakonis viliasi, kad ateityje tokių atvejų bus mažiau.

„Pavasarį paspirtukai sugrįš, tad visų noriu labai gražiai paprašyti: jeigu norime visą vasarą turėti pramogą ar paslaugą, padėkime vieni kitiems – saugokime paspirtukus ir gerbkime darbuotojus, kurie dėl mūsų visų stengiasi“, – į kėdainiečius kreipėsi administratorius.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video