Surengė pramogą vaikams

 Surengė pramogą vaikams

Aktyvus visuomenininkas Edvinas Demidavičius (kairėje) pasitelkė draugus, baikerius ir aplankė nuobodžiaujančius Šėtos 91-ojo namo vaikus. Dėmesys jiems rodomas jau ne pirmą kartą./ Organizatorių nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Labūnaviškis VšĮ ,,Erdvė dialogui“ vadovas Edvinas Demidavičius nepamiršo Šėtos 91-ojo namo vaikų ir vasarą. Šį kartą pas juos atvyko motociklais ir vaišino ypatingais gardumynais.

E. Demidavičiaus sumanymą palaikė bičiuliai baikeriai – Jelena Andreikina–Durulienė, Audrius Domanskis, Mindaugas Kauklys, Tomas Margevičius, Audrius Mikalauskas,  Andrius Sakalauskas,  Mantas Toleikis. Dideliu būriu griausdami jie ir sugužėjo pas vaikus į Vilainius.

Vaikai domėjosi motociklais, bendravo, uždavinėjo klausimus ir vaišinosi. 

Organizatorių nuotr.

Motociklą įvaldžiusi ir pamilusi Jelena Andreikina–Durulienė yra desertinės ,,J Bakery“ įkūrėja bei vadovė. Moteris pasiūlė vaikams gardžių ir šviežių pačios kurtų desertų.

Kaip sako E. Demidavičius, jie norėjo praskaidrinti vaikams kasdienybę, leisti pasidžiaugti motociklais ir užimti juos tą vakarą, nes didelių pramogų ir jų įvairovės vasaros sezonu šiems vaikams jų artimieji, deja, negali pasiūlyti.

Sukviesti motociklininkus E. Demidavičiui pavyksta jau ne pirmą kartą. Pirmasis panašus apsilankymas vyko prieš keletą metų. Tada baikeriai lankėsi  Labūnavos pagrindinės mokyklos ,,Ąžuoliuko“ skyriuje.

Organizatorių nuotr.

Pas Šėtos 91-ojo namo vaikus E. Demidavičius lankosi taip pat jau ne pirmą kartą. 

Prieš šv. Kalėdas jis kartu su mero pavaduotoju Pauliumi Aukštikalniu ir visuomeninio judėjimo ,,Mūsų krašto sėkmei“ nariais lankė vaikus ir dalino dovanėles kartu su Kalėdų seneliu. Prieš šv. Velykas dalyvavo,  taip pat visuomeninio judėjimo ,,Mūsų krašto sėkmei“ surengtoje edukacijoje su tikybos mokytoja, o su socialiniais pedagogais pamokė vaikus marginti kiaušinius.

,,Tikiuosi, kad ilgainiui pavyks su vaikais užmegzti artimesnį ryšį ir jis virs gražia draugyste. Šiems vaikams reikia labai daug suaugusiųjų dėmesio ir paramos“,  – sako E. Demidavičius.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video