Skelbiama registracija į pirmąjį Lietuvoje literatūrinį hakatoną

 Skelbiama registracija į pirmąjį Lietuvoje literatūrinį hakatoną

[#gallery=2416#]Rugpjūčio 22–23 d. Šiauliuose įvyks pirmasis Lietuvoje literatūrinis hakatonas, kurį organizuoja VšĮ „Begemotas“, bendradarbiaudamas kartu su Fotografijos muziejumi. Skelbiama dalyvių registracija – kviečiami rašytojai, poetai, žodžio mėgėjai ir meistrai, visi, kurie norėtų išbandyti savo jėgas dirbdami hakatono formatu. Dalyviai varžysis dėl vertingo prizo, tad nepraleiskite progos išgyventi literatūrinę naktį muziejuje!
Užsiregistravę dalyviai visą parą (24 valandas) kurs tekstus pagal Fotografijos muziejaus specialistų atrinktas Šiaulių miesto fotografijas. Hakatono metu sukurti tekstai ir juos lydinčios fotografijos rugsėjį Šiaulių dienų metu bus eksponuojami unikalioje parodoje.
Literatūrinio hakatono metu dalyviai turės puikią galimybę ne tik leistis į eksperimentus, bet taip pat galės dalyvauti aktyviose meno ir komunikacijos dirbtuvėse. Taip pat, dalyviai galės mėgautis naktipiečiais (ir ne tik!) turbūt pačioje originaliausioje piknikų vietoje Šiauliuose – ant Fotografijos muziejaus stogo.
Jei manai, kad negali praleisti pirmojo literatūrinio hakatono, registruokis iki rugpjūčio 10 dienos. (Taikomas registracijos mokestis.)
Registracijos forma – https://forms.gle/xsB8CC6Dc4r3B13j7
Su užsiregistravusiais dalyviais susisieks renginio organizatoriai ir pateiks platesnę informaciją.
Begemotas mielai atsakys į visus kilusius klausimus paštu begemoclagamine@gmail.com arba Facebooko paskyroje.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video