Sukčiai apsimeta garsiu Kėdainių rajono krosnininku

 Sukčiai apsimeta garsiu Kėdainių rajono krosnininku

Įvairiuose skelbimuose naudojamos Mariaus pastatytų krosnių nuotraukos, ne vienas asmuo, laikantis save meistru, prisistato „Mariaus krosnių“ vardu./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ne visi meistrai yra auksarankiai. Daug yra tokių, kurie savo darbo neišmano, tačiau nori iš to uždirbti. Dar yra tokių, kurie nesąžiningai naudojasi kitų geru vardu. Štai Lietuvoje jau ne vienas ir ne du asmenys bando apsimesti bene garsiausiu Kėdainių rajono krosnininku Mariumi Motiejūnu.

Geras vardas

Daugelis senoviškų krosnių gerbėjų ir šio amato šalininkų žino Kėdainių rajone gyvenantį ir krosnis visoje Lietuvoje senoviniu būdu statantį M. Motiejūną.

Vyras Lietuvoje žinomas tiesiog kaip „Mariaus krosnys“.

„Gaunu vis daugiau pranešimų, kad įvairiuose skelbimuose naudojamos mano pastatytų krosnių nuotraukos, kad ne vienas asmuo, laikantis save meistru, prisistato manimi.

Tokie žmonės rodo mano darbus, jais didžiuojasi, žada tokias krosnis pastatyti klientams.

Bet tai yra aferistai. Nei jie pastatė, nei jie pastatys. Koks meistras, jei savo darbų neturi? Jei svetimu darbu giriasi“, – pykčio neslėpė M. Motiejūnas.

Lietuvoje jau ne vienas ir ne du asmenys bando apsimesti bene garsiausiu Kėdainių rajono krosnininku Mariumi Motiejūnu./Asmeninio archyvo nuotr.

Bandė susisiekti

Tikrasis Kėdainių krosnininkas bandė susisiekti su juo apsimetančiais meistrais, tačiau buvo dar nemaloniau nustebintas.

„Vienas šovė – ar tau gaila? Kitas socialiniuose tinkluose mane užblokavo. 

Dar su vienu kariavom jau pernai, kai jis klientams siuntinėjo nuotraukas su kažkieno sugriuvusiomis krosnimis ir tvirtino, kad tai mano darbai ir ragino nesamdyti manęs“, – pasakojo krosnininkas.

Tikrasis Kėdainių krosnininkas bandė susisiekti su juo apsimetančiais meistrais, tačiau buvo dar nemaloniau nustebintas.

Aut. past.

Galite nukentėti

Krosnininkas įspėja, kad nuo jo gerą vardą pasisavinti mėginančių asmenų žmonės gali nukentėti finansiškai. Taip pat gali sugriūti ir nekokybiškai pastatyta krosnis.

„Aferistai žmones labai apgaudinėja su sąmatomis.

Pavyzdžiui, jie prašo 160 eurų už silikatines plytas, tai yra 400 plytų. Tačiau realybė yra tokia, kad net fiziškai jų negalima įdėti.

Maksimaliai galima įdėti tik 20 plytų, kurios realiai žmogui kainuotų  6 eurus. Dažnai klientai siunčia man sąmatas, kad patikrinčiau.

O „Mariaus krosnys“ – tai vardas, kurį tokie apsimetėliai gali sugadinti. Todėl reiktų žinoti, kad „Mariaus krosnys“ yra tik vienos ir tik iš Kėdainių.

Beje, tas pats galioja ir su kitų sričių „meistrais“, tad žmonės, būkite atsargūs, aferistų dabar pilna“, – įspėja Kėdainių rajono gyventojas M. Motiejūnas.

3 Komentarai

  • nesigylinkite, ką ir kaip apie jus kalba AFERISTAI. Žmonės jus žino ir, manau nuo kalbų niekas nesikeis.
    DIDELĖS SEKMĖS PONUI MARIUI…..

  • O gal tie „aferistai“ buve darbuotojai ir jie rodo nuotraukas krosniu prie kuriu dirbo? Neskubekit tiketi viskuo kas parasyta.

    • Tai kad nėra nei vieno buvusio darbuotojo, kuris pats užsiimtų krosnimis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video