Sudaužė automobilį ir paspruko iš įvykio vietos

 Sudaužė automobilį ir paspruko iš įvykio vietos

Trečiadienio rytą į darbą ketinęs vykti vyras daugiabučio namo aikštelėje rado sudaužytą savo lengvąjį automobilį./Kristinos Poškevičienės nuotr.

Trečiadienio rytas vienai kėdainiečių šeimai prasidėjo itin nesėkmingai – į darbą ketinęs vykti vyras daugiabučio namo aikštelėje rado sudaužytą savo lengvąjį automobilį.

Pranešė policijai

Daugiabučio aikštelėje palikto lengvojo automobilio ,,Alfa Romeo“ šeimininkai apie įvykį pranešė Bendrajam pagalbos centrui.

Prie Šėtos gatvės 112-ojo daugiabučio namo atskubėjo policijos pareigūnai.

Atsitrenkė ir pabėgo

Kristinos Poškevičienės nuotr.

Atvykusiems pareigūnams šeima pasakojo, kad automobilį vakare paliko sveiką aikštelėje, o ryte jis jau buvo stipriai apdaužytas.

,,Automobilis ne šiaip biškutį įbrėžtas, jis stipriai apdaužytas, nuostoliai nemenki. Vakare vyras pastatė jį aikštelėje, tai sudaužė kažkas arba naktį, arba anksti ryte. Įtariame tai vienus, tai kitus, pareigūnai tikrino, ieškojo, bet kol kas nieko nerado“, – trečiadienį žurnalistui pasakojo nukentėjusioji Kristina Poškevičienė.

Prašo pagalbos

Nors Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai ieško pasprukusio asmens, rankų nenuleidžia ir patys nukentėjusieji.

,,Vis tiek ir garsas turėjo būti didelis. Kažkas tikrai kažką matė. Jei kažką žinote, prašome mums pranešti telefonu 8 628 85 671. Būtume labai dėkingi“, – į kėdainiečius kreipėsi nukentėjusieji.

Atvykusiems pareigūnams šeima pasakojo, kad automobilį vakare paliko sveiką aikštelėje, o ryte jis jau buvo stipriai apdaužytas.

Aut. past.

Gresia nemalonumai

Nukentėjusiesiems padaryta išties nemenka materialinė žala, ji šiuo metu dar tikslinama. Jei bus nustatytas iš įvykio vietos pasprukęs vairuotojas, jam grės nemenki nemalonumai.

Pasitraukimas iš eismo įvykio vietos, kai vairuotojas yra su juo susijęs, užtraukia baudą vairuotojams nuo 600 iki 1 100 eurų su galimu teisės vairuoti atėmimu nuo 1 iki 3 metų.

Kai padaryta žala yra didelė, vairuotojo pasitraukimas iš eismo įvykio vietos užtraukia baudą nuo 1 100 iki 2 000 eurų su galimu teisės vairuoti atėmimu nuo 1 iki 3 metų.

1 Komentaras

  • Turbūt automobilius reikia laikyti garažuose ar stovėjimo aikštelėse, o tai jau taip užstatyti net šaligatviai ir pėstysis turi eiti važiuojamąją dalimi ir nuolat stebėti ar neatvažiuoja koks automobilis

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video