Su kuo yra susiję erekcijos sutrikimai ir kam jie yra aktualūs?

 Su kuo yra susiję erekcijos sutrikimai ir kam jie yra aktualūs?

Norint atrasti tam tikrą sveikatos problemą – reikalinga specialistų konsultacija. Būtina ne tik pasitarti su savo šeimos gydytoju, bet esant konkretesnėms problemoms, kreiptis į atitinkamos kvalifikacijos specialistus. Vilniuje egzistuoja ne viena klinika, kurioje dirba patys profesionaliausi ir aukščiausios kvalifikacijos specialistai, sprendžiantys tam tikrus sveikatos sutrikimus. Vieni jų gali būti akivaizdžiai matomi ir dažnai sutinkami, kiti – ne tokie ryškūs ir net nematomi, o treti – itin asmeniški ir tokie, apie kuriuos nesinori garsiai bei plačiai pasakoti bet kam ir bet kur. Apie tai geriausia pasitarti su atitinkamos kvalifikacijos gydytoju. Viena iš tokių intymių temų vyrams yra erekcijos sutrikimai.

Su erekcija susijusiomis problemomis susiduria tikrai ne vien tik pagyvenę vyrai. Šios bėdos yra aktualios ir jauniems, nuo dvidešimties metų vyrams. Erekcijos sutrikimai dar kitaip yra vadinami erekcijos disfunkcija (lot. – dysphunctio erectilii). Jais apibūdinama yra tokia sveikatos būklė, kai vyras nesugeba išlaikyti standžios varpos pilnaverčiam lytiniam aktui atlikti.

Ši tema yra itin nemaloni kiekvienam pacientui, bet gera žinia yra ta, kad tai tokia bėda išsprendžiama ir išgydoma. Problema pasidaro itin opi, kuomet sumažėjusi erekcija pasireiškia nuolatos. Taip pat tikslinga kreiptis į specialistus, kai daugiau kaip tris mėnesius kamuojantys erekcijos sutrikimai trukdo tinkamai santykiauti.

Vyras labai greitai pasijunta nepilnaverčiu, jeigu jis negali varpos išlaikyti  standžios ir dėl to nėra galimybės atlikti pilnaverčio lytinio akto. Tai ir yra priskiriama erekcijos sutrikimams. Tokios problemos iš karto sukelia nusivylimą abiems partneriams. Jeigu vyras yra jaunas, tai erekcijos sutrikimai gali būti susiję su psichologinėmis problemomis. Ypač tai dažnai pasireiškia, jeigu vyras mylisi pirmuosius kartus.

Nepatyrusio jauno vaikino galvoje kirba pačios įvairiausios mintys, baimės, nežinomybė, kurios trukdo jam atsipalaiduoti ir tinkamai atlikti lytinį aktą. Tuo tarpu vyresnio amžiaus vyrams erekcijos sutrikimai gali būti susiję su daugeliu kitų, pašalinių ar senatvinių ligų. Metams bėgant sumažėja seksualinis potraukis (potencija), taip pat retėja lytiniai santykiai, dėl to yra gaminama mažiau spermos. Sutrikusi bei pakankamai silpna erekcija sukelia fizinį bei psichologinį diskomfortą. Šias problemas išspręsti arba jas sumažinti galėtų dažnesni bei pastovesni lytiniai santykiai.

Taigi aprašytas problemas sprendžia gydytojai urologai. Jie, atlikę konsultaciją, nustatys Jums diagzonę bei bus pritaikymas atitinkamas gydymas Jūsų patiriamiems erekcijos sutrikimams gydyti. Gera žinia visiems vyrams, jog tyrimai tobulėja ir Jums gali būti pritaikomas tiek laboratorinis, tiek ir instrumentinis gydymas.

Jie labai lengvai bei neskausmingai padeda nustatyti su erekcija susijusias ligas. Tai yra aktualu kiekvieno amžiaus vyrams, tad kreiptis į specialistus tikrai nėra gėdinga. Svarbiausia yra pašalinti erekcijos sutrikimų priežastis bei stengtis jų išvengti visais įmanomais būdais, kad vėl galėtumėte džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu bei mėgautis lytiniu aktu su savo mylima moterimi.

2 Komentarai

  • o kam pinigų gysla.Užtat ir skamba varpai ir kuliamos varpos verslo pulso ritmu.

  • Koks yra ryšys tarp verslo ir erekcijos? Gal plačiau paaiškintų autorius.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video