„Saulėlydžio namams“ – jau metai

 „Saulėlydžio namams“ – jau metai

Kiekvienas mes anksčiau ar vėliau išgyvename pažįstamo ar artimo žmogaus netektį. Žmogaus palydėtuvės į anapusinį pasaulį visuomet buvo sakralus ir jautrus dalykas. Ne paslaptis, kad tokiu metu netekties paliestiems artimiesiems reikia ypatingo dėmesio ir atidumo. Būtent tokia veiklos kryptimi ir žengia prieš metus laiko savo veiklą pradėję „Saulėlydžio namai“.

Pirmieji metai kupini ieškojimų ir iššūkių

[quote author=“V. Avižius“]Teikti laidojimo paslaugas nėra paprasta. Tai labai subtili ir nemažai jautrumo reikalaujanti veikla.[/quote]

„Pirmieji veiklos metai mums tikrai nebuvo lengvi. Teikti laidojimo paslaugas nėra paprasta. Tai labai subtili ir nemažai jautrumo reikalaujanti veikla. Mūsų įmonė jau ketvirtoji Kėdainiuose padedanti palydėti mirusiuosius į paskutinę kelionę. Kadangi esame jauniausi, norime į šią sritį įnešti naujo vėjo“, – sakė kovo 19-ąją pirmąjį gimtadienį minėjusios laidojimo paslaugas teikiančios bendrovės „Saulėlydžio namai“ direktorius Vaidotas Avižius.G. Minelgaitės nuotr.

Jautrios palydos – kiekvienam išeinančiajam

„Saulėlydžio namuose“ stengiamasi, kad žmonėms netekties skausmas būtų kuo mažesnis, juos slėgtų mažiau buitinių rūpesčių.

„Netekties skausmą išgyvenantiems artimiesiems norime maksimaliai palengvinti visus rūpesčius. Mūsų bendrovė siūlo visą laidojimo paslaugų paketą: padedame sutvarkyti visus dokumentus, vežame mirusiuosius iš bet kurios Lietuvos vietos, prekiaujame karstais, drabužiais ir gėlėmis, tarpininkaujame dėl kremavimo paslaugų, organizuojame gedulingus pietus“, – teikiamas paslaugas vardijo „Saulėlydžio namų“ vadovas.

V. Avižiaus teigimu, jų įmonė laikosi principo, kad oriai palydėtas į paskutinę kelionę turi būti kiekvienas žmogus.

„Mūsų darbe labai svarbu išlaikyti žmogiškumą. Mes gražiai pasirūpiname kiekvienu mirusiuoju. Nepaisant to, kad laidojimo išmokos yra labai kuklios, mes nelaimėje nepaliekame nė vieno. Padedame laidotuves organizuoti pagal kiekvieno žmogaus lūkesčius, galimybes ir pageidavimus. Esame tos nuomonės, kad net ir ieškodami savojo kelio, turime būti jautrūs ir supratingi. Jau teko susidurti su itin skaudžiais išgyvenimais, kai laidotuves surengti prašė vaikų netekę mūsų kraštiečiai. Kūdikius mūsų įmonė palaidojo nemokamai, nepaisant visų išgyvenimo vingrybių“, – pasakojo V. Avižius.

Siūlo galimybę rinktis

[quote author=“V. Avižius“]Netekties skausmą išgyvenantiems artimiesiems norime maksimaliai palengvinti visus rūpesčius.[/quote]

Profesionalus „Saulėlydžio namų“ kolektyvas kiekvienam klientui suteikia galimybę pačiam pasirinkti, kaip nori į paskutinę kelionę palydėti savo artimuosius.

„Kai į mus kažkas kreipiasi dėl laidotuvių, mes pateikiame ne vieną, o keletą pasiūlymų ir suteikiame progą žmonėms patiems spręsti, kokio atsisveikinimo jie nori. Be to, taikome tikrą naujovę – iš anksto sudarome laidojimo paslaugų sutartis su vienišais žmonėmis, kurie nori gražiai būti palydėti į paskutiniąją kelionę, bet neturi artimųjų, kas tuo pasirūpintų“, – sakė „Saulėlydžio namų“ direktorius.

„Saulėlydžio namuose“ yra įrengtos dvi naujos, modernios ir jaukios šarvojimo salės. Greta jų artimieji gali pailsėti nedidukuose poilsio kambariuose. Atsisveikinimo salės apgaubia ramybe, kurią skleidžia neutralios spalvos, pasiūlyta muzika.

„Mes kiekvienoms laidotuvėms atiduodame visą širdį ir visus darbus darome labai atsakingai. Puikiai žinome, jog mūsų darbe klaidų negali būti. Mes stengiamės padėti kiekvienam žmogui ir visiems palydintiems Anapilin artimuosius maksimaliai sumažinti netekties skausmą“, – sakė V. Avižius.

Giria už supratingumą, jautrumą ir paslaugumą

Nors „Saulėlydžio namai“ paslaugas teikia tik vienerius metus, ši bendrovė neliko nepastebėta kraštiečių. Pasinaudojusieji šios bendrovės paslaugomis negaili gerų atsiliepimų už paslaugumą, jautrumą ir supratingumą.

„Malonu buvo sulaukti įvertinimo ir konkurse, kuriame vertintos rajono įstaigų, organizacijų ir privačių namų aplinkos. Mes buvome įvertinti už gražiai tvarkomą aplinką. Esame nusiteikę būti paslaugūs, modernūs, lankstūs ir į darbą žvelgti kitu kampu. Turime labai gražių sumanymų ir idėjų. Pirmuosius iššūkių metus įveikėme be didelių sukrėtimų. Tikimės, kad ateitis bus lengvesnė, nes mums padės įgyta patirtis ir naujos žinios“, – sakė V. Avižius.  

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video