„Spindulio“ mokykloje viešėjo svečiai iš penkių šalių

 „Spindulio“ mokykloje viešėjo svečiai iš penkių šalių

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

Kėdainių r. savivaldybės inf.

Paskutinę kovo savaitę „Spindulio“ mokyklos bendruomenė sulaukė svečių iš penkių šalių: Turkijos, Rumunijos, Portugalijos, Latvijos ir Serbijos. Į Kėdainius jie atvyko pagal įgyvendinamą tarptautinį „Erasmus+“ projektą „Skaitmeninio ugdymo turinio pritaikymas specialiajame ugdyme“.

Ne pirmą kartą susitikę kolegos dalindamiesi patirtimi ieško būdų, kaip stiprinti specialiųjų poreikių turinčių mokinių vystymosi raidą taikant informacines technologijas.

Pasak projekto dalyvių, sėkmingiau naudojant informacines technologijas stiprinamos specialiųjų poreikių turinčių vaikų regėjimo, klausos, skaitymo, rašymo, socialinės ir bendravimo žinios, gebėjimai ir įgūdžiai.

Projektas „SENdata“ orientuotas į autizmo spektro ir raidos sutrikimų turinčius jaunesniųjų klasių mokinius.

Be darbinių veiklų, projekto dalyviai dalį laiko skyrė pažinčiai su Kėdainių kraštu, numatė keliones į Klaipėdą, Palangą, Vilnių, Trakus.

Taip pat susitiko su rajono vadovais. Susitikimo metu kalbėta apie švietimo aktualijas skirtingose šalyse, diskutuota apie problemas, tarp kurių aktualiausia – pedagogų trūkumas, įtraukiojo ugdymo iššūkiai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video