Specialiųjų tarnybų sirenos jau tampa kasdienybe? Gyventojai skundėsi jaučiamu itin aitriu kvapu

 Specialiųjų tarnybų sirenos jau tampa kasdienybe? Gyventojai skundėsi jaučiamu itin aitriu kvapu

Į skubų aliarmą ir vėl reagavo visos specialiosios tarnybos, tačiau joms atvykus ir vėl teko konstatuoti, kad bute ir laiptinėje dujų nuotėkio nebuvo, o neįprasto kvapo šaltinis – neaiškus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pirmadienis Kėdainių mieste buvo išties neramus – neįprastai daug kartų miesto gatvėje aidėjo skubančių specialiųjų tarnybų automobilių sirenos. Pasirodo, nuo pat ryto gyventojai skambino Bendrajam pagalbos centrui ir informavo apie jaučiamą labai aitrų kvapą ne tik daugiabučių kiemuose, bet ir laiptinėse, butuose. Dujų nuotėkio tarnybos nenustatė, tačiau nemalonų kvapą jautė ir visų tarnybų darbuotojai.

Liaudies gatvė

Pirmasis pranešimas Bendrąjį pagalbos centrą iš Kėdainių pasiekė 10 val. 06 min. Neapsikentę itin aitraus kvapo gyventojai pranešė, kad visa laiptinė tiesiog dvokia. Žmonės negalėjo paaiškinti, koks tai kvapas, jie teigė, kad galimai jaučiamas dujų kvapas.

Kadangi gautas pranešimas apie galimą dujų nuotėkį daugiabutyje – į įvykio vietą buvo pasiųsti ne tik dujų avarinės tarnybos darbuotojai, bet ir ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai, informacija perduota policijos pareigūnams.

Nustatyti nepavyko

Į įvykio vietą atvykusias tarnybas pasitiko gyventojai, kurie nurodė, jog dėl aitraus kvapo net namuose negali būti.

Pirmasis pranešimas Bendrąjį pagalbos centrą iš Kėdainių pasiekė 10 val. 06 min. Neapsikentę labai aitraus kvapo gyventojai pranešė, kad  visa laiptinė tiesiog dvokia./Dimitrijaus Kuprijanovo  nuotr.

Dujų avarinės tarnybos darbuotojas specialiu įrenginiu patikrino laiptines, vietas aplink dujotiekio vamzdžius, tačiau jokio dujų nuotėkio užfiksuota nebuvo.

Vis tik tarnybų pareigūnai ir specialistai pripažino, kad kiemuose jaučiamas specifinis kvapas, tačiau jis nėra dujų.

Ir vėl…

Nepraėjus nei porai valandų kėdainiečiai ir vėl skambino į pagalbos centrą. 11 val. 55 min. gautas pranešimas, kad Gegučių gatvėje, daugiabučio namo laiptinėje, virtuvėje ir kambariuose jaučiamas stiprus dujų kvapas.

Į skubų aliarmą ir vėl reagavo visos specialiosios tarnybos, tačiau joms atvykus ir vėl teko konstatuoti, kad bute ir laiptinėje dujų nuotėkio nėra, o neįprasto kvapo šaltinis – neaiškus.

Tokios ir panašios situacijos jau tampa Kėdainių kasdienybe. Kartais į įvykių vietas kviečiama tik dujų avarinė tarnyba, o kartais sukeliamos gausios visų specialiųjų tarnybų pajėgos.

Aut. past.

Eikvoja resursus

Tokios ir panašios situacijos jau tampa Kėdainių kasdienybe. Kartais į įvykius kviečiama tik dujų avarinė tarnyba, o kartais sukeliamos gausios visų specialiųjų tarnybų pajėgos.

Kai žmonės paskambina į 112 ir praneša apie aitrią smarvę aplink daugiabučius, įvykis gali būti registruojamas kaip galimas dujų nuotėkis. Į tokį pranešimą siunčiami ugniagesiai, medikai, policija ir dujininkai.

Atvykusios pagalbos tarnybos turima įranga gali patikrinti tik tai, ar yra dujų nuotėkis, ar ne. Jų turima įranga nefiksuoja kitų kvapų ar smarvių. Tokius atvejus tiria Aplinkos apsaugos agentūra, sveikatos centrai.

Į jas gyventojams ir reikia kreiptis.

1 Komentaras

  • tai kvapai ir pasiuto iš visų skylių lįsti.Prie ruso vien komunistai smirdėdavo,o dabar dar ir LAISVĖS partija, apart kitų ,su savo kanapėmis uždvoko…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video