Sodininkai pirmą kartą susirinko į pikniką

 Sodininkai pirmą kartą susirinko į pikniką

Į šventę rinkosi sodininkai – kas pėsčiomis, kas ratuoti, kas su gyvūnais. Vieni nešėsi kėdutes, kiti suoliukus, dar kiti – pledus prisėsti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių miesto „Justinavos“ sodininkų bendrija minėjo savo 65-erių metų įsikūrimo jubiliejų. Ta proga bendrijos aktyviausi nariai sukvietė visus sodininkus į pikniką. Pirmas blynas neprisvilo, tad vis garsiau kalbama apie tradicinę sodininkų šventę.

Sodininkams susibūrimo reikėjo

Sodininkų bendrijos „Justinava“ valdybos pirmininkas Marius Čižeika pasakojo, kad sodininkai per daugiau nei pusę amžiaus nėra turėję jokios bendros šventės.

„Labai norėjosi suburti visus. Sueiti kartu, pabūti, pakalbėti. Juk mes sodininkaujame ar gyvename vienuose soduose, visi esame kaimynai. Turime gyventi draugiškai.

Tad vos pradėjęs pirmininkauti daug galvojau apie tokią šventę, svajojau. Svajonė išsipildė ir kartu su visa komanda surengėme pikniką“, – dėstė bendrijos vadovas.

Organizavo bendrijos aktyvas

Sodininkų piknikas vyko atnaujintame Nevėžio pliaže. Savaitgalio popietę susirinkę sodininkai išsiskirstė tik sutemus. Tiesa, vienam M. Čižeikai tokios šventės niekaip nebūtų pavykę surengti. Iniciatyvą palaikė ir labai daug dirbo Lina Raščiauskaitė Adomavičienė, Jūratė Koriznienė, Mindaugas Adomavičius ir Gedas Bitvinskas.

„Vieni rūpinosi maistu, kiti aplinką tvarkė, dar kiti muzikantų ieškojo. Juk mes viską organizavome patys. Patys sau šventę pasidarėme. Ne tik maistą gaminome, bet ir pyragą kepėme.

Kėdainių miesto „Justinavos“ sodininkų bendrija minėjo savo 65-erių metų įsikūrimo jubiliejų. Ta proga bendrijos aktyviausi nariai sukvietė visus sodininkus į pikniką.

Aut. past.

Šventėje buvo ir pirtelė, ir vaikams žaidimų, ir karštas maistas, ir gyva muzika. Net baikeriai MCC AQUILA atvyko. Tikras piknikas. Manome, kad pirmas blynas neprisvilo.

Labai norime, kad ši šventę būtų puikus pavyzdys kitoms bendrijoms. Burkitės, bendraukit, draugaukit, švęskit“,  – kvietė M. Čižeika. 

Šventę vainikavo šventinis tortas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

2 Komentarai

  • 65 metus reikėjo laukti kad susirinkt į pikniką 🙂

    • Gal tas blyns i neprisvilęs.Pikniks kaip pikniks-a košelienas ty nebuva…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video