Sniego neatlaikę medžiai užtvėrė kelią į Justinavą

 Sniego neatlaikę medžiai užtvėrė kelią į Justinavą

Kai kurie medžiai, užkloti stora sniego paklode, palinko į gatvės pusę, o vakare vienas neatlaikė ir virto ant gatvės bei užtvėrė eismą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto Babėnų šile nuo intensyvaus snygio ir gausaus sniego virsta medžiai. Vienas toks pirmadienio vakarą užkirto per šilą į Justinavą vedantį kelią. Laimei, virtuolis nekliudė automobilio ar autobuso. Beje, nors nuolat prižiūrimi ir stebimi, šioje vietoje medžiai virsta gana dažnai ir ne tik žiemą, bet ir kitu metų laiku. 

Prireikė ugniagesių

Iškritus gausiam sniegui, kelias į Justinavą atrodo ne tik labai gražiai, bet ir pavojingai.

Kai kurie medžiai, užkloti stora sniego paklode, palinko į gatvės pusę, o vakare vienas neatlaikė ir virto ant gatvės bei užtvėrė eismą.

Prieš septintą valandą vakaro Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Kėdainių miesto Nuokalnės gatvėje, vedančioje į sodininkų bendrijas, virš kelio pavojingai virto ir pakibo medis, kuris užtvėrė eismą.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Teko pjaustyti

Atskubėję ugniagesiai gelbėtojai įvertino situaciją ir priėmė sprendimą medį supjaustyti.

„Atvykę ugniagesiai medį supjaustė dalimis ir patraukė nuo važiuojamosios kelio dalies į šalikelę,

nušlavė važiojamąją kelio dalį, eismas buvo atnaujintas“, – informavo Džiuginta Vaitkevičienė, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausoji specialistė.

Virto ne kartą

Laimei, šį kartą medis neužvirto automobilio ar autobuso.

Beje, nors yra nuolat prižiūrimi ir stebimi, šioje vietoje medžiai virsta gana dažnai ir ne tik žiemą, bet ir kitu metų laiku. 

Ugniagesiams gelbėtojams net kelis kartus per metus tenka šalinti būtent šioje miškingoje atkarpoje nuvirtusius ar pasvirusius medžius.

Laimei, šį kartą medis neužvirto automobilio ar autobuso. Beje, nors nuolat prižiūrimi ir stebimi, šioje vietoje medžiai virsta gana dažnai ir ne tik žiemą, bet ir kitu metų laiku. 

Aut. past.

Anksčiau tiek miškininkai, tiek miesto seniūnija retino pakelės augmeniją, ją tvarkė, vertino.

Tačiau nuo panašių atvejų Justinavos gyventojai nėra apsaugoti ir ateityje, tad jiems, važiuojant per mišką, vertėtų būti budriems.

Kibirkščiavo laidai

Beje, gausus snygis prikrėtė ir kitų eibių.

Vienkiemiuose ar mažesniuose kaimuose buvo dingusi elektra, į vieną įvykį teko reaguoti ir ugniagesiams gelbėtojams.

Šeštą valandą ryto Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto seniūnijai priklausančiame Kėbonių kaime laukuose kibirkščiuoja laidai.

Į nurodytą vietą atvyko ir gedimą pašalino ESO darbuotojai, ugniagesių pagalbos neprireikė.


Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video