Slikiuose siautėjo ugnis: degė trijų kambarių butas

 Slikiuose siautėjo ugnis: degė trijų kambarių butas

Trijų kambarių butas buvo stipriai uždūmintas. Ugniagesiai ėmė malšinti liepsnas, dužo namo langų stiklai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienio pavakarę Pelėdnagių seniūnijos Slikių kaimo Jagminų gatvės daugiabutyje kilo gaisras. Įvykio metu žmonės nenukentėjo tik laimingo atsitiktinumo dėka. Pirminiais duomenimis, gaisras kilo dėl netvarkingo elektros prietaiso. 

Pranešė savininkas

Apie nelaimę 17 val. 06 min. Bendrąjį pagalbos centrą informavo gyventojas, kurio bute ir kilo gaisras. Jis pranešė, kad daugiabutis namas yra dviejų aukštų, o gaisras kilo pirmame aukšte, kad uždūminta visa laiptinė, žmonės išėjo į lauką.

Į nelaimės vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Pramonės ir Josvainių ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Degė atvira ugnimi

Į įvykio vietą atskubėjus gelbėtojams, kambaryje atvira liepsna degė baldai bei namų apyvokos daiktai, buitinė technika. Trijų kambarių butas buvo stipriai uždūmintas.

Ugniagesiai ėmė malšinti liepsnas, dužo namo langų stiklai.

Ugniagesiams greitai pavyko ugnį suvaldyti. 

Užgesinus gaisrą konstatuota, kad viename kambaryje sudegė baldai, namų apyvokos daiktai ir visi savininko dokumentai. Taip pat aprūko visos kitų kambarių sienos. Išsiaiškinta, kad bute dūmų detektoriaus nebuvo.

Vyriškis spėja, kad ugnis kilo nuo ilgintuvo. Jo teigimu, tai vienintelis šaltinis, dėl kurio galėjo išsiplieksti ugnis.

Aut. past.

Buvo lauke

Numalšinus gaisrą buto šeimininkas papasakojo, kaip viskas įvyko.

Pusamžio vyro teigimu, kuomet kilo gaisras, jis buvo namo kieme ir kalbėjo telefonu.

„Išgirdau kažką pokšint. Įeinu, žiūriu dega visas butas. Dar bandžiau gesinti, bet nieko… Liepsnų dar padaugėjo. Viskas pradėjo degti, buvo neįmanoma būti viduje.

Tuomet aš skubiai išbėgau į lauką ir iškviečiau specialiąsias tarnybas. Uždariau buto duris, kad ugnis negautų deguonies ir laukiau gelbėtojų“, – dėstė buto šeimininkas.

Gaisras kilo nuo ilgintuvo

Vyriškis spėja, kad ugnis kilo nuo ilgintuvo. Jo teigimu, tai vienintelis šaltinis, dėl kurio ji galėjo įsiplieksti.

„Tas ilgintuvas buvo jau senas, toks patrūnijęs truputėlį. Į jį buvo sujungtas ne vienas prietaisas. Matyt, neatlaikė apkrovos ir užsidegė. O jau nuo jo visas butas užsiliepsnojo. Yra kaip yra.

Labiausiai gaila vaiko nuotraukų. O šiaip visi dokumentai sudegė. Sudegė pasas, vairuotojo pažymėjimas… Viskas“, –  atsiduso vyriškis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video