Skanaus maisto namai „Uršulė“ įsivedė virtualų QR meniu

 Skanaus maisto namai „Uršulė“ įsivedė virtualų QR meniu

Andriaus Kasparavičiaus nuotr.

Kėdainių senamiestyje įsikūrę skanaus maisto namai „Uršulė“, neseniai klientus nustebinę modernia padavėja – robotuke Bela, modernizacijos procesų nestabdo – įsivedė virtualų QR meniu.

Žingsnis tvarumo link

Nuo šiol „Uršulėje“ skenuodami QR meniu kodą, klientai turi galimybę užsisakyti maisto, iš karto atsiskaityti ir/ar palikti arbatpinigių. Sutaupomas laikas tiek pateikiant užsakymą, tiek atsiskaitant.

Žinoma, tai ir puikus žingsnis tvarumo link – neeikvojamas popierius ir dažai meniu spausdinimui, medžiagos jo įrišimui.

Nuo šiol „Uršulėje“ skenuodami QR meniu kodą, klientai turi galimybę užsisakyti maisto, iš karto atsiskaityti ir/ar palikti arbatpinigių.

Ar arbatpinigiai pasiekia padavėją?

Tačiau daugeliui klientų vienas iš aktualiausių klausimų, ar skenuojant meniu QR kodą, iš tiesų paliekami arbatpinigiai pasiekia būtent tą padavėją, kuriam norima atsidėkoti už gerą aptarnavimą?

„Kiekvienas padavėjas QR kodo sistemoje turi jam priskirtą kortelę, tad arbatpinigiai būtent jam ir įkrenta. Padavėjas jais su niekuo neturi dalintis.

Kai susikaupia 50 eurų, padavėjas gali pasidaryti nemokamą pavedimą į savo sąskaitą, tačiau nuo šių arbatpinigių, kaip ir nuo bet kurių kitų pajamų, jam valstybė nuskaičiuoja gyventojų pajamų mokestį.

Nepaisant to, kiekvienam padavėjui vis tiek tai yra labai didelė motyvacija, įkvepianti noro stengtis. Kiekvienas mūsų darbuotojas labai džiaugiasi gavęs arbatpinigių“, – sako Jurga Norkutė-Blėdienė, „Uršulės“ vadovė.

Taigi, jei tikrai norite širdingai atsidėkoti padavėjui už puikų aptarnavimą, galite nesunkiai paskaičiuoti, kokia suma jam realiai lieka nuo Jūsų paliekamų arbatpinigių, jei juos paliekate ne grynaisiais…

7 Komentarai

 • Jei neturi el bankininkysrės-čiulpsi letena,kaip meška.

  • Kad gal užtenka ir Google Pay sistemos.

  • Gal kam neidomu, bet megstu paciulpt kiausinius, kaip prie tovarisciu 1976 per miesto svente

 • Is arbatpinigiu mokesciai nupisinet pradeda? Da nu nahui 😂😂😂😂😂😂

  • Visada taip buvo, tik gaunantys arbatpinigių jų nemėgsta deklaruoti, o kadangi sistema fiksuos, teks mokėti ir mokesčius.

   • Kaip tik Blėdienė,tai ir bli..dva…Pasižiūrėkit ukrainiečių ,,Maski šou“.Tik ten Bliodans veikia.

 • ot kokia žinia, per žinias gal parodys, kad qr kodą pasidarė, kai jau visas pasaulis tokį meniu skelbia gal 5 metus

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video