Senjoras pamiršo gaminamą vakarienę: ant kojų sukeltos tarnybos

 Senjoras pamiršo gaminamą vakarienę: ant kojų sukeltos tarnybos

Gavus pranešimą apie galimai degantį butą ir jame galimai esantį žmogų, į įvykio vietą išsiųstos didelės gelbėjimo tarnybų pajėgos./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šeštadienio vakarą ant kojų sukeltos didelės specialiųjų tarnybų pajėgos, mat gautas pranešimas apie penkiaaukščiame name galimai degantį butą, kuriame gyvena garbaus amžiaus vyras.

Ir tik gelbėtojams patekus pro langą paaiškėjo, kad bute nieko nėra. Galų gale paaiškėjo, kad vienas gyvenantis senjoras pamiršo gaminamą vakarienę ir išėjo iš namų. 

Pranešė kaimynai

Apie 20 valandą Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo iš Kėdainių miesto J. Basanavičiaus 106-ojo daugiabučio namo gyventojų. Jie pranešė, kad penkiaaukščio namo laiptinėje skinda dūmai. Gauta papildoma informacija, kad žmonės bandė prisibelsti į butą, iš kurio veržiasi dūmai. Kaimynai bandė skambinti jame gyvenančiam garbaus amžiaus vyrui, tačiau šis neatidarė durų, o girdėjosi tik bute skambantis žmogaus telefonas.

Gavus pranešimą apie galimai degantį butą ir jame galimai esantį žmogų, į įvykio vietą išsiųstos didelės gelbėjimo tarnybų pajėgos – Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, Pramonės ugniagesių komanda, Greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai ir policijos pareigūnai.

Į įvykio vietą atskubėję gelbėtojai atliko žvalgybą. Nustatyta, kad dūmai veržiasi iš antrajame penkiaaukščio namo bute esančio buto. Spėriai pastačius glaustines kopėčias gelbėtojai su kvėpavimo įranga pateko į butą per virtuvės langą./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Lipo per langą

Į įvykio vietą atskubėję gelbėtojai atliko žvalgybą. Nustatyta, kad dūmai veržiasi iš antrajame penkiaaukščio namo bute esančio buto. Spėriai pastačius glaustines kopėčias, gelbėtojai su kvėpavimo įranga pateko į butą per virtuvės langą. Paaiškėjo, kad viduje prisvilo ir sudegė gaminamas maistas. Buto viduje žmonių nebuvo.

Užstatė gaminti maistą ir išėjo

Netrukus į įvykio vietą atėjo ir garbaus amžiaus buto šeimininkas. Šis paaiškino, kad užstatė puodą ant dujinės viryklės ir ruošėsi gaminti vakarienei maistą, tačiau išėjo iš namų ir pamiršo verdantį puodą.

Kai maistas pradėjo degti, o dūmai pradėjo sklisti į kitus butus bei laiptinę, neabejingi kaimynai iškvietė pagalbos tarnybas.

Laimei, šį kartą viskas baigėsi gerai, medikų pagalbos niekam neprireikė. Ugniagesiai išvėdino butą ir prisakė vyrui kitąkart būti atidžiam, nes pasitaiko atvejų, kad prisvilus puodui žmogus tiesiog uždūsta aitriuose dūmuose.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video