Senjorai kviečiami į nemokamų renginių ciklą

 Senjorai kviečiami į nemokamų renginių ciklą

BNS Luko Balandžio nuotr.

Kėdainių senjorai kviečiami atrasti daugiau prasmingo laisvalaikio praleidimo būdų – vyresnio amžiaus žmonėms skirto nemokamo žurnalo „60+“ komanda, kartu su kūrybinių komunikacijos projektų agentūra „Ugdanti komunikacija“ pristato nemokamų edukacinių renginių ciklą senjorams „60+ kine“.

Kartu su kėdainiečiais renginiuose bus kviečiami dalyvauti dar šešių Lietuvos miestų senjorai. Renginių ciklas prasidės Vilniuje birželio 11 d., birželio 14 d. vyks Birštone, birželio 16 d. – Kėdainiuose, birželio 17 d. – Druskininkuose, birželio 18 d. – Kaune, birželio 21 d. – Jonavoje, o paskutinis renginys birželio 22 d. įvyks Ukmergėje.

Pristatys ir savo idėjas

Birželio mėnesį senjorų lauks ne tik išeivijos lietuvio režisieriaus Tomo Vengrio vaidybinio kino filmo „Gimtinė“ seansas.

Renginio „60+ kine“ metu senjorai turės galimybę ir patys pristatyti savo tvarias bei kūrybiškas idėjas susirinkusiems renginio svečiams.

Senjorai bus kviečiami susipažinti ir su atliekų tvarkymo alternatyvomis bei antrinio panaudojimo galimybėmis, išbandant stalo žaidimus, pagamintus iš antrinių žaliavų, ir pasitikrinti rūšiavimo žinias rūšiavimo turnyre, o geriausi rūšiuotojai bus apdovanoti.

„Neabejoju, kad šiemet į kiną senjorai susirinks dar gausiau nei pernai. Visi esame pasiilgę renginių, laiko kartu ir aš nekantriai laukiu galimybės pamatyti jau pažįstamus ir susipažinti su naujais senjorais“, – teigia žurnalo „60+“ redaktorė Laura Balčiūtė bei priduria, kad vietų skaičius ribotas ir sparčiai mažėja, todėl ragina nedelsti registruotis.

Ners kilimą iš antrinių atliekų

Renginio organizatoriai teigia, kad senjorai yra linkę ne tik patys mokytis rūšiavimo subtilybių, bet ir patys savo pavyzdžiu įkvepia jaunąją kartą gyventi tvariau.

„Iš arčiau supažindinsime senjorus su pakuočių atliekų gyvavimo ciklu, atliekų perdirbimo eiga ir stadijomis, dalyviai galės paliesti bei apžiūrėti daiktus, pagamintus iš Lietuvos įmonių veikloje susidarančių perdirbtų atliekų ir originaliai menininkų panaudotų atliekų. Žinoma, laukiame ir pačių senjorų iniciatyvų, kurių tikrai bus nemažai“, – apie tai, kas laukia senjorų, pasakoja „Žaliasis taškas“ marketingo ir komunikacijos vadovė Asta Burbaitė.

Dalyviai taip pat bus kviečiami ir patys pristatyti draugiškas gamtai kūrybines veiklas, dalinsis tvaraus gyvenimo būdo idėjomis ir sieks rekordo – 7-ių miestų senjorai ners didžiausią kilimą iš antrinių tekstilės atliekų, kurį dovanos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentui. Kilimas papuoš vaikų lėlių teatro studiją „Berniukas Žirniukas“.

Kaip teigia organizatoriai, kuo daugiau aktyvių senjorų – tuo didesnis kilimas ir tuo daugiau prasmingai panaudotos nereikalingos tekstilės.  

Visas renginio vietas ir tikslų užsiėmimų bei kino seansų laiką rasite renginio „60+“ interneto svetainėje bei socialiniuose tinkluose.  

Užsiregistruoti galite el. paštu marketingas@60plius.lt, nurodydami savo vardą, pavardę, tel. ir miestą, kuriame dalyvausite.

Renginio metu dalyvių bus prašoma pateikti galiojantį galimybių pasą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video