Savivaldybės koridoriuose – nauja paroda

 Savivaldybės koridoriuose – nauja paroda

,,Visuomenėje dažnai esame nuolat skatinami gyventi čia ir dabar, bet tai nėra tinkama žinutė, jei norime kurti tvirtas, gyvenimo sunkumus sugebančias įveikti šeimas“, – sako III etapo dalyviai Lauros ir Vygando Venzlauskų šeima, auginanti keturias atžalas./Giedrės Minelgaitės-Dautorės nuotr.

„Šeimos stebuklas“ keliauja per įstaigas

Jorūnė LIUTKIENĖ

Projekto „Šeimos stebuklas“ organizatoriai – rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras savo šių metų projekto II etapo nuotraukų parodą rugpjūčio mėnesį išeksponavo Kėdainių rajono savivaldybėje, kad ją pamatytų dar daugiau žmonių ir mokytųsi kurti ilgalaikius tarpusavio santykius, stiprius ryšius, branginti moralines vertybes: padorumą, atlaidumą, ištikimybę.  Profesionalių fotografijų paroda pakeitė dvi vieną po kitos savivaldybėje eksponuotas tautodailininkės Albinos Mackevičienės karpinių parodas.

Trečiajame projekto „Šeimos stebuklas“ etape dalyvauja 7 daugiavaikės Kėdainių miesto ir rajono šeimos, santuokoje gyvenančios ne mažiau kaip dešimtmetį. Tai tris atžalas auginantys Inga ir Donatas Birgeriai, penkias dukras ir sūnų užauginę bei 44 bendro gyvenimo metus skaičiuojantys Antanas ir Vanda Bujokai, santuokoje gyvenantys jau 30 metų ir dvi dukras bei sūnų auginantys Jorūnė ir Raimundas Liutkai, keturias atžalas auginantys ir 15 metų bendrą gyvenimą kuriantys Jurgita ir Modestas Valkiūnai, Agnė ir Gvidas Varkuliai – pora, auginanti tris dukras ir kartu santuokoje gyvenantys 14 metų, Laura ir Vygandas Venzlauskai, auginantys keturias atžalas ir kartu besidžiaugiantys 16 metų, bei Loreta ir Darius Žilinskai, kartu gyvenantys 26 metus ir auginanti penkis berniukus šeima.

Įkvėps jaunas šeimas

Pirmoji paroda „Šeimos stebuklas“ visuomenei buvo pristatyta 2017 metais M. Daukšos viešojoje bibliotekoje, vėliau ji taip pat buvo eksponuota ir rajono savivaldybėje.

Antroji – 2019 metais Daugiakultūriame centre. Trečioji projekto dalyvių nuotraukų paroda atidaryta 2020 metų spalio 1 dieną Daugiakultūriame centre, vėliau buvo eksponuota Pelėdnagių seniūnijoje, po to M. Daukšos viešojoje bibliotekoje.

Rugpjūčio mėnesį nuotraukos atkeliavo į Kėdainių rajono savivaldybės antrojo aukšto koridorių, kur jas gali pamatyti visi čia apsilankantys.

Profesionalios fotografės Giedrės Minelgaitės-Dautorės užfiksuotos šeimų gyvenimo akimirkos ir šeimų bendro gyvenimo sėkmės istorijos bei patarimai įkvėps jaunas šeimas.

Rugpjūčio mėnesį nuotraukos atkeliavo į Kėdainių rajono savivaldybės antrojo aukšto koridorių, kur jas gali pamatyti visi čia apsilankantys.

Aut. past.

Bendras tikslas

Šiais metais Šeimos dienos proga, nuo gegužės 15 dienos, Kėdainių rajono savivaldybės interneto puslapyje www.kedainiai.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje buvo publikuojama visa 2017 metais Visuomenės sveikatos biuro pradėto ir trečius metus sėkmingai vykdomo projekto „Šeimos stebuklas“ medžiaga: šeimų gyvenimo patirtys ir nuotraukos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video