Save žalojusią ir peiliu grasinusią moterį išgelbėjo širdies draugas

 Save žalojusią ir peiliu grasinusią moterį išgelbėjo širdies draugas

Ugniagesiai atliko žvalgybą. Per langą namuose buvo matyti moteris, kuri atrodė akivaizdžiai neblaivi. Ji buvo susižalojusi./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Praėjusio šeštadienio vakarą Kėdainių specialiųjų tarnybų specialistai ir pareigūnai stebėjo Krakių mieste vykusią sugyventinių dramą bei dalyvavo kiek vyresnės nei 30 metų moters gelbėjimo operacijoje. Moteriai pagalbą iškvietė pats padėti jai nesugebėjęs širdies draugas.

Gautas pranešimas

Bendrąjį pagalbos centrą 21 val. 06 min. pasiekė krakiškio Remigijaus pranešimas, kad Kėdainių rajono Krakių miestelio Miškų gatvėje reikalinga skubi pagalba.

Vyras informavo, kad jo gyvenimo draugė Dalia yra užsirakinusi namuose, nieko neįsileidžia.

Jis sakė, kad per langą matosi, jog draugė laksto po namus su peiliu ir yra persipjovusi ranką, kraujuoja.

Pasak Remigijaus, moteris grasino susižaloti pati ir galėjo sužaloti ir jį.

Į įvykio vietą skubiai pasiųsti ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai bei policijos pareigūnai.

Akivaizdžiai neblaivi

Pirmieji, praėjus penkioms minutėms po pagalbos skambučio, į įvykio vietą atskubėjo Krakių ugniagesių komandos ugniagesiai. Jie atliko žvalgybą.

Per langą namuose buvo matyti moteris, kuri atrodė akivaizdžiai neblaivi. Moteris buvo susižalojusi.

. Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė krakiškio Remigijaus pranešimas, kad Krakių miestelio Miškų gatvėje reikalinga skubi pagalba./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ugniagesiai įvertino, kad langai yra plastikiniai, o durys metalinės. Buvo priimtas sprendimas duris atidaryti su laužtuvu.

Jas atidarius pilietė skubiai perduota medikams. Jai suteikta skubi medicinos pagalba.

Nukentėjo nesunkiai

Netrukus paaiškėjo, kad pilietė nukentėjo nesunkiai, žaizdos yra paviršinės, o taip elgiasi jau ne pirmą kartą.

Ji pripažino, kad dėl visko kaltas alkoholis, kuris yra jos gyvenimo palydovas, o pagalbą iškvietęs draugas norėjo išgelbėti jos gyvybę, nes ją nuoširdžiai myli.

„Ką aš galiu padaryti? Aš neatsimenu to vakaro, nieko neatsimenu. Žinau, buvo, buvo… Nu ką dabar man daryti. Remigijus iškvietė, tai ir atvažiavo čia visi. O aš nieko nepamenu. Buvo kaip buvo. Galiu negerti, buvau negėrusi, bet dabar noriu ir geriu“, – aiškino Dalia.

Daliai padėti bandė ne tik jos artimieji, kurie ją nuolat lanko, ja rūpinasi, bet ir valdiškos institucijos. Ne kartą moteriai pagalbos ranką tiesė ir vietos seniūnija, siūlė gydytis, tvarkytis, informavo apie pagalbą, jos būdus.

Aut. past.

Bandė padėti

Daliai padėti bandė ne tik jos artimieji, kurie ją nuolat lanko, ja rūpinasi, bet ir valdiškos institucijos.

Ne kartą moteriai pagalbos ranką tiesė ir vietos seniūnija, siūlė gydytis, tvarkytis, informavo apie pagalbą, jos būdus, siūlėsi padėti.

Net Dalios draugą Remigijų su seniūnijos pagalba buvo nuspręsta vežti gydyti, padėti, tačiau šis po kurio laiko pabėgo ir grįžo į Krakes. O čia su gyvenimo drauge ir toliau gyvena gyvenimą, kokį iki šiol gyveno.

Kaimynai keletą dienų po įvykio ir vėl skambino tarnyboms ir pranešė, kad Dalios namuose praviri langai, girdisi muzika, triukšmas, vyksta išgertuvės.

Pagalba yra

Visuomenės sveikatos specialistai sako, jog paprastai žmonės bando save žaloti, nusižudyti, norėdami nuslopinti nepakeliamą emocinį skausmą, kuris gali atsirasti dėl įvairių priežasčių.

Dažnai tai būna pagalbos šauksmas.

Žmogus, bandantis susižaloti ar nusižudyti, dažniausiai būna tiek prislėgtas, kad nesupranta, jog yra ir kitų pasirinkimų: mes galime padėti sustabdyti tragediją, stengdamiesi suprasti, kaip jie jaučiasi, padėdami jiems ieškoti kitų galimų pasirinkimų.

Dauguma savižudžių siunčia įspėjamuosius ženklus tikėdamiesi, kad jie bus išgelbėti, nes jų noras yra baigti emocines kančias, o ne mirti.

Tad jei pastebite savo artimoje aplinkoje žmogų, kuriam reikia pagalbos – pasiūlykite ją. Jei jums reikia pagalbos – kreipkitės į specialistus. Pagalba visuomet yra.

9 Komentarai

 • Kur seniūnas žiūri!!!!!

 • Prie ko čia seniūnas?!Gal jis pylė alkoholį per prievartą į burną?Nusišnekate!Palikite seniūną ramybėje,jis daro viską,ką gali.Jeigu nepatinka gal Dalboką susigrąžinkite.Va jis tai tikrai “žiūrėjo” …..į savo kišenę!

  • Dalia varyk gydytis…. Per prievarta gaila kad žmonių niekas negydo tokių. Mama su sese į kapus nuvarysi per savo darbus. Atsipeikek.

 • Seniunas visus bomzus turi priziuret? Ant kiek reik but dalba..obu rasyt tokias nesamones, matomai kartu uliavojo su tais bomzais apie kuriuos raso.

  • Nerasyskit nesamoningu komentaru, tikrai ne seniunas turi priziuret bomzus, gal ir isgeria seniunas bet tikrai ne su Dalia. Geras seniunas

 • Seniūnas negeria!

 • Gal anekdotas ten,bet gal ir buvęs atvejis.Taigi ,viena bobelė,jei kas-tuoj bėgdavo girdytis.Vargo su jos žmogus pakol koks tai čigonas jam patarė nebesižeminti,o net palydėt ją link upės.Mokėjo žmogus smuikele grajyt,tad pasiėmęs ją ėmė su žodžiais,,Razaliute girdykis,girdykis“ dainuot bei groti.Daėjus upę Rozalija ,net kojų nesušlapus,į smuikelės atsisveikinimo raudą kietai atsakė :,,Ot nesulauksi,ot nesigirdysiu…“.Va taip ir buvo sutramdyta užsispyrusi mazochistė.

 • Ar tiesa, kad seniunas susirado nauja boba Krakiuose? O apie ta Dalia eina kalbos, kad ciulpia uz pinigus?

 • Mokesciai mokesciai mokesciai

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video