Savaitgalį prasidėję reidai tęsiami ir darbo dienomis

 Savaitgalį prasidėję reidai tęsiami ir darbo dienomis

Kėdainių mieste ir rajone savaitgalį dirbo ir kauniečiai, ir kėdainiečiai pareigūnai. Reidai buvo vykdomi ir J. Basanavičiaus bei S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankryžoje prie geležinkelio viaduko.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kauno bei Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai savaitgalį vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams išaiškinti. Per keletą dienų Kėdainių rajone išaiškinti du vairuotojai, kuriems buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Ir kauniečiai, ir kėdainiečiai

Kėdainių mieste ir rajone savaitgalį dirbo ir kauniečiai, ir kėdainiečiai pareigūnai.

Reidai buvo vykdomi Vilainiuose prie degalinės, Paobelyje, J. Basanavičiaus bei S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankryžoje prie geležinkelio viaduko, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje prie degalinės, Gedimino gatvėje netoli stačiatikių cerkvės, Tilto ir Šėtos gatvių sankryžoje, Josvainių gatvės gale važiuojant link garažų.   

Su žiūronais

Kėdainiečiai atkreipė dėmesį į tai, kad visą savaitgalį Kėdainiuose dirbo vienas policijos ekipažas, kuriame pareigūnas vairuotojus stebėjo su žiūronais.

Ekipažas buvo įsitaisęs J. Basanavičiaus gatvėje prie geležinkelio viaduko, miesto centre „Circle K“ degalinėje, Ramybės skvero aikštelėje.

Buvo stebima, ar vairuotojai nesinaudoja mobiliaisiais telefonais, ar segi saugos diržus.

Kėdainiečiai atkreipė dėmesį į tai, kad visą savaitgalį Kėdainiuose dirbo vienas policijos ekipažas, kuriame pareigūnas vairuotojus stebėjo su žiūronais. Ekipažas buvo įsitaisęs J. Basanavičiaus gatvėje prie geležinkelio viaduko.

Dešimtis vairuotojų

Policinių priemonių, paprastai vadinamų reidais, metu policijos pareigūnai Kėdainių mieste ir rajone patikrino keliasdešimt transporto priemonių.

Šeštadienį apie 18.00 val. Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos Kunionių kaime automobilis „Volkswagen“, vairuojamas neblaivaus 1972 metais gimusio vyro, kliudė stovintį automobilį „Peugeot“ ir pasišalino iš įvykio vietos.

Pareigūnams radus automobilio vairuotoją, jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,83 promilės.

Per keletą dienų Kėdainių rajone išaiškinti du vairuotojai, kuriems buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Aut. past.

Dar girtesnis

Dieną prieš tai policijos pareigūnams įkliuvo dar girtesnis automobilio vairuotojas. Apie 16.20 val. Kėdainių rajono Šėtos seniūnijos Vaiškonių kaime automobilį „Ford Focus“ vairavo neblaivus 1976 metais gimęs vyras.

Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,95 promilės.

Laukia teismo

Abiejų automobilių vairuotojai buvo sulaikyti, jų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai, iškeltos baudžiamosios bylos.

Vairuotojų vairuoti automobiliai evakuatoriumi buvo nutransportuoti į policijos saugomų automobilių aikštelę.

Vyrų laukia teismas, kuris paprastai skiria tūkstantines baudas bei atima teisę vairuoti transporto priemones.

Ragina laikytis

Savaitgalį vykdytų priemonių metu policijos pareigūnai užfiksavo ir kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Reidai tęsiasi ir šią savaitę, darbo dienomis.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 5 eismo dalyviai (pernai iki gegužės mėnesio pabaigos – 5), dar 194 sužeisti (pernai – 186). 

Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio!

Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video