Šalia „Jaunatvės“ turgelio krovininis automobilis kliudė visureigį

 Šalia „Jaunatvės“ turgelio krovininis automobilis kliudė visureigį

Ketvirtadienį priešpiet Kėdainių mieste įvyko nedidelis eismo įvykis, kurio metu krovininis automobilis kliudė visureigį. Nors avarijos nebūta rimtos – žmonės jos metu nenukentėjo – tačiau į įvykio vietą skubėjo policijos pareigūnai.

Važiavo iš aikštelės

Eismo įvykis įvyko apie 11 val. 20 min. Kėdainiuose, Mindaugo gatvėje, šalia „Jaunatvės“ turgelio.

Krovininis automobilis „Mercedes-Benz“, pirminiais duomenimis, važiuodamas iš aikštelės atbuline eiga, kliudė kelkraštyje stovintį automobilį „Nissan“.

Krovininės mašinos vairuotojas, pamatęs, kas nutiko, sustojo, įjungė avarines šviesas ir sulaukė visureigio vairuotojos. Gatvės dalyje buvo paralyžiuotas eismas.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai nustatė, kad sunkiasvorę mašiną vairavo  59-erių metų vyras. Jis atsitrenkė į moters kelkraštyje paliktą automobilį./Įvykio liudininkės nuotr.

Iškvietė policiją

Panašu, kad vairuotojai neskubėjo pildyti eismo įvykio deklaracijos, mat apie įvykusią avariją buvo informuotas Bendrasis pagalbos centras. Pranešta apie eismo įvykį, kuriame reikia policijos pagalbos.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai nustatė, kad sunkiasvorę mašiną vairavo  59-erių metų vyras. Jis atsitrenkė į moters kelkraštyje paliktą automobilį.

Atvykus policijai vairuotojai visgi sutarė dėl kaltės (kaltas krovininio automobilio vairuotojas) ir užpildė eismo įvykio deklaraciją.

Pareigūnai prašo ir primena vairuotojams, kad šioje vietoje galioja ženklas Nr. 332 – Sustoti draudžiama. Tai reiškia, kad draudžiama transporto priemonėms sustoti (stovėti) toje kelio pusėje, kurioje yra kelio ženklas.

Aut. past.

Sustoti draudžiama

Pareigūnai prašo ir primena vairuotojams, kad šioje vietoje galioja ženklas Nr. 332 – sustoti draudžiama. Tai reiškia, kad draudžiama transporto priemonėms sustoti (stovėti) toje kelio pusėje, kurioje yra kelio ženklas. Negalioja skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortele pažymėtoms transporto priemonėms.

Šioje trumpoje gatvės atkarpoje automobiliai trumpam sustoja dažnai, mat skuba apsipirkti turgelyje ar aplink esančiose parduotuvėse. Dažnai pareigūnai ir nubaudžia Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

1 Komentaras

  • Girtas numetei masina po zenklu, ikale ir vistiek tu nekaltas, nes kazkoks atsitrenke atbuline eiga

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video