Rugsėjo 1-oji Kėdainiuose: gėlių jūra ir mokinių šypsenos (FOTOGALERIJA)

 Rugsėjo 1-oji Kėdainiuose: gėlių jūra ir mokinių šypsenos (FOTOGALERIJA)

Mokslo ir žinių keliu mūsų krašte šiemet žengė beveik 7000 mokinių ir beveik 800 pedagogų./Aldo Surkevičiaus nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šiandien visose Kėdainių miesto ir rajono mokyklose bei ikimokyklinio ugdymo įstaigose duotas startas naujų mokslo metų pradžiai. Mokslo ir žinių keliu mūsų krašte šiandien žengė beveik 7 000 mokinių ir beveik 800 pedagogų.

Gausybė sveikinimų

Rugsėjo 1-osios proga švietimo įstaigų vadovai sveikino moksleivius, pasirinkusius mokslo ir žinių kelią, bei linkėjo, kad jis būtų sėkmingas ne tik jiems, bet ir jų mokytojams.

Tuo metu mokiniai labai džiaugėsi, kad pagaliau nebeliko jokių pandeminių suvaržymų, o jie po vasaros atostogų gyvai gali apsikabinti ir pasišnekučiuoti su klasės draugais.

Šventė skaičiais

Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja  Vilma Dobrovolskienė Rugsėjo 1-osios rytą „Rinkos aikštę“ informavo, jog mokslo ir žinių keliu mūsų krašte šįmet žengė beveik 7 000 mokinių ir beveik 800 pedagogų.

„Tikimės sulaukti atvykstančių į mokyklas 6 974 mokinių. Mūsų krašte į mokyklas žengs ir 440 pirmokėlių. Pirmaeilėse pareigose savo darbus pradeda 780 pedagogų“, – informavo V. Dobrovolskienė.

Šiandien visose Kėdainių miesto ir rajono mokyklose bei ikimokyklinio ugdymo įstaigose duotas startas naujų mokslo metų pradžiai.

Aut. past.

Sveikinimai ir linkėjimai

Šiandien rytą skambėjo įvairūs sveikinimai ir linkėjimai: mokytojai vaikams linkėjo lengvo žinių įsisavinimo, o vaikai mokytojų prašė būti atlaidesniems, tuo metu tėvai pedagogams linkėjo kantrybės ugdant jaunąją kartą.

„Nuoširdžiausi sveikinimai Rugsėjo 1-osios proga. Gražių, darnių, išmintingų naujų mokslo metų ir sėkmingo starto“, – linkėjo rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja V. Dobrovolskienė.

5 Komentarai

  • Kam tą Mantą Kučinską nufotografavo priešais Paulių Aukštikalnį? Jus jis eis į rinkimus su socdemais. Kam reklamuojat kitų partijų kandidatus? Kažkoks užsakytas liberalų, socdemų ir koncervatorių fotoreportažas.

  • Dievulėliau, kiek politikų, kiek kalbų. Kaip vaikams ištverti tą cirką.

    • Kai algos mažos mokytojams, o tuščiai šneka tie politikai ir turtingi dėdės.

  • Nuo kada valdzia vaikus myli? Aj bl gi rinkimai, tuoj ir bomzam kojas laizys uz balsa 🙂

  • Kalbu ir politiku milijonas, o baseinas nesutaisytas, vaikas grizo ziauriai nusivyles, kai suzinojo, kad baseino nebus minimum dar du menesius. Ir isvis ta sovietine mada pitiku per rugseji laikas butu isgyvendinti. Klaikiai atrodo. Idomu vaikam kazkokiu diedu paistalai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video