„Rimi“ sugrįžtuvės į Kėdainius: klausimų kol kas daugiau, nei atsakymų

 „Rimi“ sugrįžtuvės į Kėdainius: klausimų kol kas daugiau, nei atsakymų

Numatoma, kad šiose patalpose, kur dabar yra „Giraitės turgus“, atsidarys prekybos centras „Rimi‘, taip pat bus įrengtos patalpos nedidelėms parduotuvėlėms/ Projektuotojų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS 

Kėdainių rajono savivaldybėje pritarta projektiniams pasiūlymams, kuriuose numatoma prekybos paskirties pastatų, esančių  J. Basanavičiaus g. 80, 80-1, Kėdainiuose rekonstravimui. Numatoma, kad šiose patalpose, kur dabar yra „Giraitės turgus“, atsidarys prekybos centras „Rimi‘, taip pat bus įrengtos patalpos nedidelėms parduotuvėlėms. Tiesa, nors tiek kėdainiečiai, tiek dabar minėtame pastate įsikūrę verslininkai turi daug klausimų, tačiau atsakymų kol kas gauti nepavyksta.

Statys savininkas

Minėtas pastatas ir  jo teritorija  priklauso UAB „Baltisches haus“, ši bendrovė yra nurodoma kaip būsimas statytojas. 

Užsakovo pageidavimu ir pagal projektavimo užduotį numatyti du projekto vykdymo etapai: I projekto vykdymo etapu sklypo centrinėje dalyje bus rekonstruojamas prekybos paskirties, dviejų aukštų pastatas. Rekonstruojamo pastato centrinėje dalyje išgriovus pertvaras ir išardžius perdangos plokštes bus suprojektuota 948.45 m2 ir 5m aukščio prekybos salė su pagalbinėmis patalpomis.

Pastato šiaurinėje dalyje prie esamo antro šiaurinio įėjimo numatomos komercinės nuomojamos patalpos, kuriose įsikurs nedidelės krautuvėlės.

Išliks nepakitę

Pagrindiniai įėjimai į rekonstruojamą prekybos paskirties pastatą išlieks nepakitę rytinėje ir šiaurinėje pusėse. Prekės bus pristatomos iš sklypo vakarinėje pusėje esančios rampos.

II projekto vykdymo etapu sklypo centrinėje dalyje, įrengiant vidinį įėjimą, bus prijungiamas esamas prekybos paskirties, vieno aukšto pastatas. Prijungiamas pastatas nerekonstruojamas.

Aikštelė nepakis

Planuojamojoje teritorijoje jau yra įrengti trys įvažiavimai iš J. Basanavičiaus gatvės į 137 vietų automobilių stovėjimo aikštelę. Naujų įvažiavimų – išvažiavimų nenumatoma. 

Krovininio transporto patekimas į teritoriją nekeičiamas. Esamu vakarinėje sklypo dalyje privažiavimu krovininis transportas patenka prie esamos prekių pakrovimo – iškrovimo rampos. 

Sklypo ribose jau yra įrengtos 137 automobilių stovėjimo vietos, 4 iš jų žmonėms su negalia. Įrengiama 20 vietų elektromobiliams. Visi sklype esantys saugomi želdiniai išsaugomi. Naujų želdinių sodinimas nenumatomas.

Kol kas neviešina

Tiesa, nors tiek kėdainiečiai, tiek dabar minėtame pastate įsikūrę verslininkai turi daug klausimų, tačiau atsakymų kol kas gauti nepavyksta. „Rinkos aikštė“ paprašė statytojų bent preliminarios informacijos, kada prasidės rekonstrukcijos darbai ar kada duris galėtų atverti naujasis prekybos centras, tačiau panašu, kad šios informacijos dar teks luktelėti.

„Dėkojame už susidomėjimą šiuo objektu ir patiksliname, kad visą informaciją apie jį pateiksime, kai projektas bus finalinėje įgyvendinimo stadijoje. 

Jai artėjant, išsamiai papasakosime apie parduotuvės pastatą, įrengimą, darbuotojus, asortimentą ir visas naudas klientams, kurias jie gauna apsipirkdami „Rimi“. 

Dar sykį dėkui, kad domitės šiuo projektu“,  – atsakyme spaudai cituojama prekybos centro atstovė  Gabrielė Šerėnienė.

14 Komentarai

 • pagaliau ateis normalus tinkas, kur yra kokybisko maisto, o ne LIDLO siuksles skirtos kiaulem

  • Lidlas bankrutuos.

  • Ar turi snukiarodi urve avižinė?!!!

  • Maistas šventas daiktas.gwila kad augai uz tvarto ribu.byk prakeiktas 7 kartas

 • Ar dar mažai parduotuvių Kėdainiuose?

 • Durniausias sprendimas statyti toki nereikšminga prekybos centra, kai Kėdainiuose jų ir taip sočiai pristatytą… Kas bus su mažaisiais prekybininkais kurie dabar įsikūrė Giraitės turgelyje???
  Su tokiais sprendimais Kėdainių ateitis tik ritasi žemyn…

 • Nejaugi Kėdainiuose dar per mažai didelių parduotuvių? IKI neseniai pastatė netoli Autobusų stoties. Yra LIDL kitoje gatvės pusėje, MAXIMA… Matosi, kad ne sunkmetis, o labai geri laikai, jei klientų netrūksta.

 • II sezonas.I serija.Giraitės kirtimas.

 • Tos pačios prekės kaip IKI tik viskas brangiau.

 • O jus kas nors verčia ten eiti, jei nepatinka? Tegul tik kuriasi, bus didesnė konkurencija tarp esamų, darbo vietu daugiau atsiras, teritoriją aplink atnaujins, miestui mokesčių daugiau bus sumokėta visų kėdainiečių labui.

  • Maxima moka sau į kišenę, bet naudos nedavė Kėdainiams ir didesnėms algoms parduotuvių darbuotojams, savitarnas ir skyrių asortimentą atnaujino kai kur.

   • Parduotuvių savitarna – tai užslėptas pirkėjų įdarbinimas ir pardavėjų skaičiaus sumažinimas!
    Pirkėjai įdarbinami, t.y. verčiami dirbti parduotuvių savininkams ir savininkų kišenės nuo tos savitarnos tik dar labiau pilnėja.

 • Butu daugiau givybes mieste. Dabar prekybos centras, turgus ar vaistinė… Trūksta spalvų 😏

 • Pereik per darbovietes,parduotuves ar kolonėles…Aha,konkuruoja,kad net smarvė Kėdainiuose sukilo…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video