Respublikos gatvėje pjaunami medžiai supykdė gyventojus

 Respublikos gatvėje pjaunami medžiai supykdė gyventojus

Trečiadienį Kėdainių miesto seniūnijos darbuotojai pradėjo pjauti medžius, augančius priešais Respublikos gatvės 34-ąjį daugiabutį namą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Trečiadienį Kėdainių miesto seniūnijos darbuotojai pradėjo pjauti medžius, augančius priešais Respublikos gatvės 34-ąjį daugiabutį namą. Sveikų medžių pjovimas kaip reikiant įpykdė vietos gyventojus, tačiau seniūnija ramina, kad darbams visi leidimai yra duoti.

Kreipėsi į spaudą

„Rinkos aikštės“ žurnalistas trečiadienio rytą sulaukė pasipiktinusių Respublikos gatvės gyventojų skambučių, kurie šaukė, kad prie jų daugiabučio namo yra pjaunami visiškai sveiki medžiai. Nuvykus į įvykio vietą faktas pasitvirtino.

„Mūsų gražuoliai gluosniai, kurie mus džiugino dvi dešimtis metų… Juos pjauna be gailesčio.

Medžiai krinta vienas po kito, pjaustomi kaladėmis. Juk tai pavėsis, juk tai grynas oras, juk tai gamta, kodėl mes ją naikiname?

Sunku surasti atsakymą, naikinti juk lengviau, nei užauginti“, – pyko vietos gyventojas Viktoras.

Kas vyksta?

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Susirinkę gyventojai aiškino, kad vienus medžius sodino jie patys, kiti buvo pasodinti „valdiškų“ institucijų.

„Jie niekam niekada nekliuvo dešimtmečius, o dabar kažkam kliūva. Kas vyksta mūsų mieste, kodėl taip masiškai pjaunami medžiai? Negi negalime gyventi darnoje su gamta? Kas mums atsakys…“ – dūsavo vietos gyventojai.

„Rinkos aikštės“ žurnalistas trečiadienio rytą sulaukė pasipiktinusių Respublikos gatvės gyventojų skambučių, kurie šaukė, kad prie jų daugiabučio namo pjaunami visiškai sveiki medžiai.

Aut. past.

 Leidimas yra

„Rinkos aikštei“ susisiekus su Kėdainių miesto seniūnija, buvo gautas patvirtinimas, kad gyventojų minimoje žaliojoje zonoje iš viso bus išpjauti 7 medžiai, o visi reikiami leidimai darbams yra gauti.

„Medžių šaknys užkišo nuotekų tinklus. Mes buvome priversti imtis priemonių ir medžius šalinti.

2 metrai yra apsauginė zona, todėl šioje zonoje augančius medžius mes ir pašalinsime“, – paaiškino seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis. 

4 Komentarai

  • Visada taip sako, kad medžiai trukdė, visi leidimai gauti, viskas teisėta ir t.t. Kažkokia nesveika medžių kirtimo manija. Gaila medžių.

  • Reikejo prisirakinti grandinem prie senu gluosniu ir neleisti pjauti, bet speju per gyvenima nebusi pasodines medzio jokio, apart obels, tokie maumai kaip tu tik nesamones rasineja ir verkia.

  • Na, šlepas ir yra šlepas, o dar nafnafas…Pasodinau daugybę medžių, vaiskrūmių ir gėlių, nes gyvenu kaime. O kiek medžių pasodinai pats? Vaizduoji suknistą miestietį, nors plūgo rankenos iš kišenės kyšo.

  • Aš už tai, tegul pjauna. Šaunuoliai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video