Rajono taryboje stiprėja medikų gretos

 Rajono taryboje stiprėja medikų gretos

Po iškilmingos priesaikos savivaldybės tarybos Švietimo ir kultūros komitete darbą pradėjo žinoma Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro medikė Rima Radavičienė. /Aldo Surkevičiaus nuotr.

Nuo gruodžio mėnesio posėdžio darbą pradeda judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narė medikė Rima Radavičienė  

Jorūnė LIUTKIENĖ

Rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros komitete nuo IX šaukimo 32-ojo Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdžio darbą pradeda atsakingai nusiteikusi Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro medikė Rima Radavičienė. Ji pakeitė vos kelis mėnesius save politikoje išbandžiusią labūnaviškę Jurgitą Vaitiekūnienę. 

Nors tarybos posėdis vyksta nuotoliniu būdu realiuoju laiku ir transliuojamas elektroninių ryšių priemonėmis, iškilmingas priesaikos davimas vyksta realiai tarybos posėdžių salėje.

Po priesaikos naujajai tarybos narei buvo paruošta balsavimo vieta rajono savivaldybėje. Iš vakaro ją dirbti su balsavimo sistema apmokė mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis.

Jau iš vakaro žinomą gydytoją ėmė jauduliukas dėl naujo gyvenimo etapo. Medikams ne pats geriausias laikas naujoms pareigoms, nes atsakomybių ir sumaišties pakanka ir dabartinėje jų kasdienybėje, tačiau R. Radavičienė labai atsakingai ir pareigingai nusiteikusi tarybos naujokė.

„Esu pozityviai nusiteikusi ir stengsiuosi būti naudinga.

R. Radavičienė

„Tikrai susikoncentruosiu į naujas pareigas, nes aš į jas žiūriu labai atsakingai. Stengsiuosi kaip įmanoma greičiau įsilieti ir suprasti savo naujas funkcijas, todėl pasirinkau dirbti būtent Švietimo ir kultūros komitete.

Labai vertinu mūsų frakcijos vadovę Nijolę Naujokienę, kompetentingą ir įkvepiančią politikę, stiprią ir išmintingą moterį. Pažįstu ją seniai, pasitikiu ja ir neabejoju, kad man padės lengvai ir sklandžiai įsitraukti į veiklas“, − prieš pirmąjį savo tarybos posėdį ir priesaiką sakė R. Radavičienė.

Judėjimo ,,Mūsų krašto sėkmei“ narė Rima Radavičienė rajono taryboje papildys ir gausų medikų būrį, su kuriuo planuoja pasitarti bei savo nuomonę išsakyti medicinos klausimais.

Kartu ji dirbs ir sveikatos interesus gins su frakcijos nariu chirurgu Alfredu Hofmanu, jaunuoju politiku pagal išsilavinimą farmacininku, mero pavaduotoju ir ligoninės savanoriu Pauliumi Aukštikalniu.

Be jų, rajono taryboje nuo kadencijos pradžios dirba R. Radavičienės kolegos medikai Aušrelė  Kaminskienė, Edita Bodendorfė, Vilma Šnurevičiūtė ir Jūratė Judickienė.

„Jie, kaip ir visa taryba, dirba seniau, jau daugiau kaip pusė kadencijos, todėl yra daugiau patyrę savivaldos reikaluose, tačiau aš manau, kad svarstydami sveikatos klausimus pasitarsime ir rasime bendrą kalbą, o mūsų taryboje visi komitetai svarsto tuos pačius klausimus, tad savo nuomonę sveikatos srities sprendimuose aš galėsiu pareikšti dirbdama Švietimo ir kultūros komitete“, − sakė patyrusi gydytoja R. Radavičienė.

R. Radavičienė domisi ir seka rajono bei respublikos aktualijas. Moteris turi savo tvirtą nuomonę ir sveikatos įstaigų reformos klausimu.   

„Mes turime palikti ligoninėje tuos skyrius, kurie yra dabar. Jokio naikinimo neturi būti. Tai būtų labai nepatogu mūsų žmonėms. Kiek daug problemų būtų važinėti dėl paslaugų į kitus miestus. Mūsų ligoninė yra stipri ir pajėgi, o vien dieninių skyrių tikrai nepakanka. Žmonėms reikalingas ir stacionarinis gydymas. Ir jis turi likti mūsų rajone“, − aiškiai sakė naujoji tarybos narė R. Radavičienė.

Laisvalaikiu Rima renkasi knygas ir teatrą. Rimti dvasiniai dalykai ir klasikiniai kūriniai yra jos  prioritetai.

7 Komentarai

  • tai nuo šiol gal jau dirbs paromis,nes kitaip nukentės ir taip kenčiantys ir nuskriausti pacientai…..

  • O kur Eimantas dingo???

    • Mūsų daktarė. Puiki moteris. Sėkmės jai. moteris.

  • Užgere,o Nijole dabar galės varyt ant mero?taip ją garbina naujoji tarybos narė…

  • Tamulis įtartinai posėdžio metu burkavo su Grinkevičiumi….oj kažkas čia bus.

  • Tai tamulis yra tamulis. Vakar su judėjimu, užvakar su darbiečiais šiandien su grinkevičium, o ryt su socdemais. Vieniem ant kitų varo ir kiekvienam prisižeda. Prieis luepto galą.

  • Pridirbo todel ir susipyko meras su Nijole?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video