Rajono žmonės sveikina vieni kitus: pažvelkite į jų nuotraukas

 Rajono žmonės sveikina vieni kitus: pažvelkite į jų nuotraukas

Ne tik Vasario 16-ąją, bet ir visą šventinę savaitę, jau nuo pirmadienio, rajono įstaigų kolektyvai, bendradarbiai, bendruomenės, bičiuliai ir bendraminčiai vienijosi, puošėsi trispalvėmis, o rezultatais – išradingomis fotografijomis – dalijosi socialiniuose tinklalapiuose.

Būrėsi kraštiečiai ne vien nuotraukoms – šie suvienijo pajėgas bendroms veikloms, Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimams, kartu traukė Tautišką giesmę ir „Lietuva brangi“.

Tiesa, kai kurie, galbūt, tiesiog sukosi kasdienėje veikloje, tačiau kur kas pakilesnėmis nuotaikomis nei kad anksčiau, o savomis trispalvėmis nuotaikomis bandė užkrėsti ir aplinkinius.

„Rinkos aikštė“ pristato nuotraukų galeriją, kurios herojai siunčia linkėjimus kiekvienam kėdainiečiui ir kiekvienam lietuviui sveikindami didingos šventės proga!

[#gallery=1261#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video