Didžioji gatvė paskendo šokiuose (GALERIJA)

 Didžioji gatvė paskendo šokiuose (GALERIJA)

Šeštadienio rytą visi keliai vedė į Kėdainių senamiestį, o į jį iš visų pusių traukiančius smalsuolius pasitiko dainos ir šokiai. Progos savąjį miestą pasveikinti nepraleido šokių kolektyvai, net dvi valandas kraštiečius linksminę šventėje „Šokių puokštė“.

[quote author=“D. Naujokienė“]Smagiausia tai, kad dažnas ir pats prisijungė – ne tik pečius bei klubus pajudino iš tolėliau mus stebėdamas, bet dar ir į mūsų būrį įsiliejo šokti drauge.[/quote]

Šoko ir praeiviai

Greta vaikų ir jaunimo šokių kolektyvų Didžiosios Rinkos aikštėje, trypė ir visą Didžiąją gatvę užtvindė patys vyriausieji renginio dalyviai – ŠOKIS-LT linijinių šokių studija, padovanojusi kraštiečiams net 15 šokių.

Dvidešimt krašto šokėjų ir dar penkiolika bendraminčių iš Kauno – toks gausus būrys linijinių šokių studijos atstovų šoko patys ir į šokio sūkurį pagal dainas nuo country stiliaus iki Lotynų Amerikos ritmų traukė praeivius.

„Buvo gera regėti, kaip jie reagavo. Buvome priimti labai labai šiltai. Netgi patys nesitikėjome tokio susidomėjimo – būriai praeivių stojo, mojavo mums, plojo, fotografavo ir filmavo. O smagiausia tai, kad dažnas ir pats prisijungė – ne tik pečius bei klubus pajudino iš tolėliau mus stebėdamas, bet dar ir į mūsų būrį įsiliejo šokti drauge, – šypteli Daiva Naujokienė, Kėdainių šviesiosios gimnazijos choreografė, ŠOKIS-LT linijinių šokių studijos vadovė. – O svarbiausia, kad savais šokiais Didžiojoje gatvėje kartu su kraštiečiais užsikrėtėme labai pozityvia nuotaika ir energija.“

[quote author=“D. Naujokienė“]Tai – mūsų dovana mūsų miestui.[/quote]

Demonstravo pasaulio šokius

Šio pasirodymo metu praeiviai Didžiojoje gatvėje galėjo stebėti profesionalių choreografų sukurtą žymiausių šio laikmečio dainų choreografiją.

„Šokame pagal pasaulinius hitus, kurių choreografija yra sukurta pasaulinių choreografų. Tai – šokiai, kuriuos linijinių šokių studijos atlieka visame pasaulyje. Jeigu papultume į linijinių šokių festivalį, tarkime, Barselonoje, drąsiai galėtume pasirodyti kartu su ispanais. Atlikti tuos pačius žingsnelius ir pasirodyti ne ką prasčiau, – juokiasi D. Naujokienė. – Likome labai patenkinti, kad Kėdainių kultūros centras mus pakvietė pasirodyti. Tai – mūsų dovana mūsų miestui.“

Nuo 15 iki… 65-erių!

Jau trylika metų Kėdainiuose veikiančioje ŠOKIS-LT linijinių šokių studijoje šokio paslaptis atranda penkios dešimtys kraštiečių, kurių amžius svyruoja nuo 18 iki 65 metų.

„Šokis – nepaprastas dalykas. Tai – gyvenimo būdas. Pozityvumo užtaisas. Šokis duoda labai gerą psichologinį nusiteikimą, lavina laikyseną, ugdo ištvermę ir lankstumą. Jis taip pat lavina atmintį – juk būtina išmokti visus žingsnelius! Gerina vestibiuliarinį aparatą, motoriką. O bendravimas su žmonėmis per šokį suteikia labai daug geros energijos ir emocijų“, – tikina ŠOKIS-LT linijinių šokių studijos vadovė.

[#gallery=1531#]

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video