Didžioji gatvė paskendo šokiuose (GALERIJA)

 Didžioji gatvė paskendo šokiuose (GALERIJA)

Šeštadienio rytą visi keliai vedė į Kėdainių senamiestį, o į jį iš visų pusių traukiančius smalsuolius pasitiko dainos ir šokiai. Progos savąjį miestą pasveikinti nepraleido šokių kolektyvai, net dvi valandas kraštiečius linksminę šventėje „Šokių puokštė“.

[quote author=“D. Naujokienė“]Smagiausia tai, kad dažnas ir pats prisijungė – ne tik pečius bei klubus pajudino iš tolėliau mus stebėdamas, bet dar ir į mūsų būrį įsiliejo šokti drauge.[/quote]

Šoko ir praeiviai

Greta vaikų ir jaunimo šokių kolektyvų Didžiosios Rinkos aikštėje, trypė ir visą Didžiąją gatvę užtvindė patys vyriausieji renginio dalyviai – ŠOKIS-LT linijinių šokių studija, padovanojusi kraštiečiams net 15 šokių.

Dvidešimt krašto šokėjų ir dar penkiolika bendraminčių iš Kauno – toks gausus būrys linijinių šokių studijos atstovų šoko patys ir į šokio sūkurį pagal dainas nuo country stiliaus iki Lotynų Amerikos ritmų traukė praeivius.

„Buvo gera regėti, kaip jie reagavo. Buvome priimti labai labai šiltai. Netgi patys nesitikėjome tokio susidomėjimo – būriai praeivių stojo, mojavo mums, plojo, fotografavo ir filmavo. O smagiausia tai, kad dažnas ir pats prisijungė – ne tik pečius bei klubus pajudino iš tolėliau mus stebėdamas, bet dar ir į mūsų būrį įsiliejo šokti drauge, – šypteli Daiva Naujokienė, Kėdainių šviesiosios gimnazijos choreografė, ŠOKIS-LT linijinių šokių studijos vadovė. – O svarbiausia, kad savais šokiais Didžiojoje gatvėje kartu su kraštiečiais užsikrėtėme labai pozityvia nuotaika ir energija.“

[quote author=“D. Naujokienė“]Tai – mūsų dovana mūsų miestui.[/quote]

Demonstravo pasaulio šokius

Šio pasirodymo metu praeiviai Didžiojoje gatvėje galėjo stebėti profesionalių choreografų sukurtą žymiausių šio laikmečio dainų choreografiją.

„Šokame pagal pasaulinius hitus, kurių choreografija yra sukurta pasaulinių choreografų. Tai – šokiai, kuriuos linijinių šokių studijos atlieka visame pasaulyje. Jeigu papultume į linijinių šokių festivalį, tarkime, Barselonoje, drąsiai galėtume pasirodyti kartu su ispanais. Atlikti tuos pačius žingsnelius ir pasirodyti ne ką prasčiau, – juokiasi D. Naujokienė. – Likome labai patenkinti, kad Kėdainių kultūros centras mus pakvietė pasirodyti. Tai – mūsų dovana mūsų miestui.“

Nuo 15 iki… 65-erių!

Jau trylika metų Kėdainiuose veikiančioje ŠOKIS-LT linijinių šokių studijoje šokio paslaptis atranda penkios dešimtys kraštiečių, kurių amžius svyruoja nuo 18 iki 65 metų.

„Šokis – nepaprastas dalykas. Tai – gyvenimo būdas. Pozityvumo užtaisas. Šokis duoda labai gerą psichologinį nusiteikimą, lavina laikyseną, ugdo ištvermę ir lankstumą. Jis taip pat lavina atmintį – juk būtina išmokti visus žingsnelius! Gerina vestibiuliarinį aparatą, motoriką. O bendravimas su žmonėmis per šokį suteikia labai daug geros energijos ir emocijų“, – tikina ŠOKIS-LT linijinių šokių studijos vadovė.

[#gallery=1531#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video