Prostatito simptomai – reaguoti yra būtina

 Prostatito simptomai – reaguoti yra būtina

Prostatitas yra liaukos uždegimas. Skamba gana paprastai? Išties, taip ir yra. Žinoma, kad tokia paprasta problema gali virsti gana opia, rimta liga, tad būtina į ją reaguoti, kai juntate, kad šlapinimosi metu atsiranda skausmas arba dirginimas.

Žinoma, šie bei kiti prostatito simptomai tikrai nereiškia, kad liga jau yra labai pažengusi, bus sunku nugalėti ją, galiausiai, ji turės kokių nors padarinių. Jeigu bus reaguojama greitai – liga tikrai bus nugalėta be jokių neigiamų pasekmių. Tiesa, reikia ne tik nelaukti, kol prostatito simptomai bus intensyvūs, tačiau taip pat ir lankytis profilaktiškai pas medikus, kurie laiku identifikavę galimą problemą – padės jos išvengti apskritai.

Ar ši liga yra pavojinga?

Nors prostatito simptomai yra gana ryškūs, tad keista, kad dalis žmonių neskuba ieškoti ligos gydymo metodų, kurie gali padėti panaikinti sunkius simptomus, tačiau svarbu yra ne tik diskomfortas, kuris apkrauna žmogų, tačiau taip pat ir padariniai, kurie gali laukti, jeigu liga nebus gydoma.

Jeigu liga nebus gydoma greitai – rizikuojama tokiomis šios ligos padarinių problemomis kaip kad prasta potencija ir bloga spermos kokybe, gali atsirasti nevaisingumas, taip pat ir įvairūs erekcijos sutrikimai. Natūralu, kad taip liga ne tik apsunkina žmogaus fizinę būklę, tačiau taip pat ir psichologinę sveikatą.

Jeigu norite, kad Jūsų gyvenimo kokybė būtų puiki – tokiu atveju svarbiausia yra reaguoti į simptomus, kurie gana ryškiai parodo, kad yra tam tikros problemos ir reikia imtis priemonių, kurios gali padėti su jomis kovoti ir tuo pačiu sugrąžinti žmogui gyvenimo kokybę.

Prostatito priežastys

Dažniausiai minimos prostatito priežastys yra šios:

 • Dėl to, kad kyla bakterinė infekcija.
 • Tokiais atvejais, kai žmogus serga kokia nors autoimunine liga.
 • Gali atsirasti po fizinio raumenų pažeidimų.
 • Po raumenų patempimo.
 • Kai atsiranda prostatos liaukų pažeidimai.
 • Alergija maistui,
 • Vėžys.
 • Įvairūs virusai.
 • Ir t.t.

Net ir žmogus, kuris gyvena nuolatiniame strese, kuris blogai maitinasi ir mažai juda – dažniausiai atsiranda rizikos grupėje, tad svarbu yra gyventi kuo sveikiau, taip, kaip reikia Jūsų kūnui ir sielai. Tokiu atveju tikimybė, kad jus kankins prostatito simptomai – bus kur kas retesnė.

Simptomai, kurie rodo apie problemą

Prostatito simptomai yra gana ryškūs, tad dažniausiai matomi jau gana ankstyvoje stadijoje. Blogiausia, kad žmonės neskuba ieškoti medikų, kurie atliktų tyrimus ir identifikuotų ligas, padėtų jas gydyti, sutvarkyti visam laikotarpiui.

 1. Pirmiausia žmogus dažniausiai skundžiasi skausmu, kuris yra pilvo apačioje.
 2. Taip pat gali kankinti ir karščiavimas.
 3. Taip pat šaltkrėtis.
 4. Taip pat prisideda ir dažnas šlapinimasis, kuris aktyvesnis nakties metu.
 5. Šlapimas yra drumstas.
 6. Tuštinimasis gali būti skausmingas.
 7. Prostata dažniausiai ne tik padidėjusi, tačiau taip pat ir skausminga.

Jeigu jus kankina vienas arba keli nors minėti simptomai – tokiu atveju reikia kuo skubiau kreiptis į urologą. Turimų metu jis nustatys – ar jums tikrai yra prostatitas. Identifikavus – greitai bus imamasi priemonių, kurios gali padėti ne tik panaikinti šiuos nemalonius simptomus, tačiau taip pat ir išvengti vėžio, kuris dažniausiai kyla laiku nesutvarkius ūminio prostatito.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video