Prisidengdami loterija sukčiai bando išvilioti duomenis

 Prisidengdami loterija sukčiai bando išvilioti duomenis

Sukčiai, prisidengdami žinomos loterijos vardu, prašo atsakyti į štai tokį laišką ir suteikti daugiau duomenų.

BNS inf.

Loterijų organizatoriai įspėja apie sukčių siuntinėjamus laiškus, kuriuose kalbama apie esą laimėtą prizą. Sukčiai, prisidengdami žinomos loterijos vardu, prašo atsakyti į laišką ir suteikti daugiau duomenų. Patariama būti budriems ir į tokius laiškus nereaguoti.

„Eurojackpot“ vardu prisidengę sukčiai bando žmones įtikinti, kad šie laimėjo prizą neva organizuojamoje elektroninių laiškų loterijoje. Oficialus loterijos organizatorius „Olifėja“ ragina žmones tokių laiškų neatidarinėti ir į juos neatsakinėti – loterijos elektroniniais laiškais nėra vykdomos.

„Loterijų laimėtojai apie laimėjimus yra informuojami tiesiogiai, kai patikrina bilietą arba kreipiasi į loterijos organizatorius dėl prizo atsiėmimo bilietus patikrinę internetu. Elektroniniai laiškai siunčiami tik tiems žaidėjams, kurie įsigijo bilietą internetu ir davė sutikimą gauti informaciją. Raginame žmones atidžiai tikrinti gaunamą informaciją, o dėl galimo sukčiavimo, prisidengiant loterijos vardu, jau kreipėmės į teisėsaugą“, – sako „Olifėja“ marketingo vadovė Renata Mozuraitė.

Pasak oficialaus loterijos organizatoriaus, sukčiai loterijomis ir neva laimėtais prizais bando prisidengti nuolat. Žmonės raginami pasitikėti tik oficialia informacija ir svetainėmis, tikrinti gaunamą informaciją ir neužkibti ant sukčių kabliuko.

1 Komentaras

  • Ir skambinėja kur numeriai atjungti ir neina atskambinti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video