Prieškalėdinė mugė „Stilius ir Skonis“ atvyksta į Kėdainių areną!

 Prieškalėdinė mugė „Stilius ir Skonis“ atvyksta į Kėdainių areną!

rinkosaikste.lt

Prieškalėdinė mugė „Stilius ir Skonis“ kviečia visus kėdainiečius ir miesto svečius sutikti šventes be rūpesčių ir pasirūpinti dovanomis iš anksto. Lapkričio 20 d. nuo 10 val. ryto Kėdainių arenoje jūsų lauks Lietuvos dizainerių rūbai bei aksesuarai, namų dekoro elementai, išskirtinės dovanos, gausus kalėdinių dovanų asortimentas bei gurmaniški užkandžiai ir saldumynai.

Gausus būrys Lietuvos kūrėjų atvyksta nustebinti Jūsų

Stilius – šios mugės vienas iš svarbiausių akcentų, o būti stilingam ne tik šventiniu laikotarpiu jums padės Lietuvos dizainerių kurti rūbai ir mažų butikų atvežti deriniai. Ieškantiems natūralumo – mugės prekeiviai galės pasiūlyti lino, šilko ar vilnos gaminių. Savo mažuosius taip pat galėsite papuošti stilingais bei šiltais aksesuarais.

Ieškantys ekologiškų, natūralių alternatyvų mugėje galės įsigyti Lietuvoje sukurtos kosmetikos, gaminių iš levandų, hidrolatų ir ajurvedinių balzamų.

Savo išskirtinumą demonstruos ir maisto produktų gamintojai bei atstovai, tad Skonis šiemet tikrai nebus pamirštas. Delikatesų mėgėjai galės rinktis iš egzotinių vaisių ar sraigių produktų, o norintys stiprinti sveikatą šioje mugėje ras ekologiškų šaltalankių, fermentuotų augalinių produktų ir naminio šalto spaudimo aliejaus.

Namų atnaujinimui ar dovanoms galėsite rinktis gaminius iš medžio, keramikos bei tekstilės.

Apsilankykite prieškalėdinėje mugėje „Stilius ir Skonis“ ir nudžiuginkite save bei artimuosius.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video