Prieš gėlynų niokotojus kovoja ir informacinėmis lentelėmis

 Prieš gėlynų niokotojus kovoja ir informacinėmis lentelėmis

Pasirodo, tokiomis priemonėmis seniūnija stengiasi, kad ne tik piktavaliai, bet ir blogo nelinkintys žmonės tiesiog dėl nežinojimo nepakenktų gėlynams./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Akylesni kėdainiečiai jau prieš kurį laiką pastebėjo Kėdainių mieste esančiuose gėlynuose įsmeigtas specialias informacines lenteles. Pasirodo, tokiomis priemonėmis seniūnija stengiasi, kad ne tik piktavaliai, bet ir blogo nelinkintys žmonės tiesiog dėl nežinojimo nepakenktų gėlynams.

Įsmeigė visuose gėlynuose

Informacinės lentelės įsmeigtos visuose miesto gėlynuose – žiedinėse sankryžose, palei Nevėžio upę, priešais rajono savivaldybę ir kitose vietose.

„Tose lentelėse perspėjama nevaikščioti, nemindyti gėlynų, nes juose brandinami gėlių svogūnėliai.

Mes prašome žmonių ne tik nevaikščioti gėlynuose, bet ir neskabyti gėlių žiedų. Tiesiog jais pasigėrėti, pasidžiauti bei leisti tai padaryti ir kitiems“, – paaiškino seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis.

Akylesni kėdainiečiai jau prieš kurį laiką pastebėjo Kėdainių mieste esančiuose gėlynuose įsmeigtas specialias informacines lenteles.

Aut. past.

Stengiasi, kad mieste būtų tvarkingiau

Pastaruoju metu informacinių lentelių mieste atsiranda ir daugiau. Jose surašomos taisyklės, prašymai, draudimai.

„Prie vaikų žaidimų aikštelių įrengtos lentelės su paaiškinimais, taisyklėmis, kaip elgtis aikštelėse, kokio amžiaus vaikams jos skirtos ir t.t.

Prie atliekų konteinerių taip pat pastatytos lentelės. Jose užrašyti priminimai, kad šalia konteinerių šiukšles pilti draudžiama ir kt.

Tai tiesiog informacijos pateikimo vienas iš būdų. Stengiamės, kad mieste būtų tvarkingiau“, –  dėstė seniūnijos darbo organizavimo inžinierius.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video